Linki
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!

Szkolenia, Kursy
 • Szkoła Muzyczna Casio Starogard Gdański
  SZKOŁA MUZYCZNA CASIO Starogard Gdański Al. Jana Pawła II 3 (Starogardzkie Centrum Kultury) 83-200 Starogard Gdański Zapraszamy wszystkich na przygodę z muzyką, dzięki której możemy pogłębiać swoje pasje i rozwijać uzdolnienia, spełniać marzenia, uwrażliwiać się i pobudzać inwencje twórcze, a jednocześnie w atmosferze zabawy i rozrywki, z udziałem doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, stawać się świadkami rozwoju swoich muzycznych umiejętności. Bez względu na wiek, obcowanie z muzyką niesie za sobą wiele radości, dlatego do udziału w zajęciach prowadzonych w naszej szkole zapraszamy wszystkich - dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły :)
  http://www.casiostarogard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia Wystąpień Publicznych
  Strona PublicSeaking.com.pl opisuje ofertę treningów z zakresu przemawiania publicznego oraz autoprezentacji. treningi mogą przyjąć formę grupową lub indywidualną. Szkolenia obejmują metody teatralne, sposoby rozpoczynania, przemówienia,odpowiadanie na podchwytliwe pytania i wiele innych kwestii. Strona zawiera polecane do przeczytania książki i inne zasoby do przejrzenia. Można na niej również zapisać się na bezpłatny emailowy kurs perswazji.
  http://publicspeaking.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • szkolenia
  Oferujemy kursy i warsztaty dla nuaczycieli, studentów, animatorów: -Kinezjologia Edukacyjna st. I i II- gimnastyka Mózgu, -Warsztaty Technik Plastycznych, a w tym Warsztat pt. "Zapamiętane na dłużej" i "Ozdoby świateczne" - Pedagogika Zabawy, a w tym warsztaty pt. "Ruch i zabawa w pracy z dziećmi", "Zabawy tematyczne", "Oswajanie leków" -Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherbone
  http://studiobambini.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy językowe Mokotów
  Umiejętność posługiwania się językami jest obecnie nieodzowna, z czego właściwie wszyscy znakomicie zdajemy sobie sprawę. Gorzej jest natomiast ze znalezieniem stosownych osób, którym moglibyśmy powierzyć naszą edukację. Centrum Szkoleń Cornell, prowadząca kursy językowe Mokotów, naucza chcąc zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. W związku z tym oferuje liczne kursy specjalistyczne, np. business english Warszawa, profesjonalne kursy językowe dla firm Warszawa, angielski w hotelarstwie i wiele innych.
  http://www.ccs.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008