Linki
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl

Szkolenia, Kursy
 • Trener biznesu
  Nazywam się Tomasz Kalawa i pracując jako coach i instruktor pomagam przedsiębiorcom podnosić świadome i poprawne związki w biznesie i kształtować kierowanie. W toku pracy, staram się zwracać uwagę Klientów na świadomość walorów w oparciu o które żyją i które to atuty są sercem ich ruchów w codziennej aktywności.
  http://www.kalawa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Akademia kreacji wizerunku
  Jesteśmy fachową grupą ekspertów personalnych, którzy oferują najwyższej jakości usługi dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Przedstawiana akademia wizerunku pomoże Państwu uzyskać sukces w każdej dziedzinie życia. Dzięki profesjonalnej kadrze możemy pochwalić się mnóstwem sukcesów, a nasza kadra to eksperci najwyższej klasy od wielu lat, także cenieni w tej dziedzinie. Akademia OSY pozwoli Państwu zadbać o swój profil, także wizerunek przedsiębiorstwa czy także pokaże Państwu jak postępować w określonych dziedzinach życia. Jeśli ciekawią się Państwo naszą ofertą, warto wejść na opisywanąstronę. Tam odszukają Państwo wiele ciekawych informacji.
  http://www.akademiaosy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Escola video e-learning
  Escola to platforma LMS oferująca indywidualne rozwiązania edukacyjne oparte o najnowocześniejsze technologie w e-learningu. Platforma pozwala na sprawne i efektywne projektowanie, modyfikowanie i zarządzanie dowolną ilością tręsci edukacyjnych i szkoleń e-learningowych. Oferta Escoli skierowana jest do Klientów korporacyjnych a także instytucji związanych z oświatą.
  http://escola.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nasza firma oferuje bogaty wybór w obszarze: szkolenia kierowców.
  Centrum Edukacji Zawodowej CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w kilku segmentach: - szkolenia zawodowe (operator wózka widłowego, spawacz, florysta i wiele innych). Poznaj różne nasze szkolenia. Jaworzno to nasza główna siedziba. Nasze oddziały posiadamy na obszarze całej Polski. - doskonalenie kadr (kursy komputerowe i wiele innych) - wynajem symulatora jazdy (kwalifikacja wstępna, symulator dachowania) - badania lekarskie (pracownia psychologiczna, badania kierowców) - wynajem autokaru Serdecznie zapraszamy na nasz portal internetowy gdzie mogą Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty oraz sprawdzić bieżące promocje. nasze usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.
  http://www.cargo.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008