Nasi partnerzy
Linki
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.

Szkolenia, Kursy
 • Angielski Świdnica
  Szkoła Perfect And Practical na ternie Świdnicy działa już od 6 lat. Przestronne sale szkoleniowe, sprawdzone metody nauczania, doświadczona i zgrana kadra lektorska - to tylko niektóre z zalet naszej szkoły. Przyjemna atmosfera, estetyczne otoczenie i pomocna kadra lektorska gwarantują mile i efektywnie spędzony czas. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Program nauczania obejmuje dzieci w wieku wczesnoszkolnym, gimnazjalnym, młodzież oraz dorosłych . Zajęcia oparte są na metodzie bezpośredniej- Direct Method for English. Szczegóły oferty znajdują się w zakładkach.
  http://www.ppractical.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy masażu http://akademiamasazu.pl
  Akademia masażu to przyjazna atmosfera, profesjonalni instruktorzy, duża dawka wiedzy, zarówno teoretycznej jak również praktycznej. Nasz szkoła masażu oferuje szkolenia, warsztaty i warsztaty masażu: klasycznego, orientalnego, kosmetycznego i innych. Właściwie każdy kto chce dostać edukację z zakresu masażu, a oprócz tego usług terapeutycznych znajdzie w mojej katalogu usług/produktów coś dla siebie. Pracujemy w nieznacznych grupach szkoleniowych, kładąc priorytetowy nacisk na część praktyczną. Zapraszamy do zapoznania się ze detalami na stronie http://akademiamasazu.pl.
  http://akademiamasazu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia Microsoft hostuj
  Interesuje Cię informatyka? Wyszukujesz kursów, które pozwolą Ci podnieść Twoje kwalifikacje w owej dziedzinie? Jeżeli tak jest wówczas prezentowany tutaj portal jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Odkryjesz tutaj albowiem kursy IT a także szkolenia EFS, które również są powiązane z informatyką. Szkolenia IT są coraz bardziej poszukiwane przez początkujących jak również specjalistów z branży informatycznej. Zapewniają one otrzymanie certyfikatów, które z kolei przyczyniają się do rozwoju kariery zawodowej.
  http://hostuj.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia firmowe
  Szkolenia dla pracowników to bardzo ważny element organizacji i wyjaśnienia pracy w korporacji. Jak przeprowadzić program szkoleń dla pracowników? Ważnym elementem takich szkoleń jest przekazanie pracownikowi potrzebnej wiedzy do wykonywania powierzonych mu funkcji podczas pracy. Można to przeprowadzić przez szkolenia grupowe lub warsztaty indywidualne. Przeczytaj wiele praktycznych informacji na www.szkoleniafirmowe.info.pl. Sprawdź jak rozwijac swoja firmę poprzez szkolenia i kursy dla pracowników, podnieś jakość swojej firmy!
  http://www.szkoleniafirmowe.info.pl/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008