Linki
https://moja-energia.pl. https://moja-energia.pl
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl
https://www.sklephit.pl. https://www.sklephit.pl
https://energia-kamieni.pl. https://energia-kamieni.pl

Szkolenia, Kursy
 • Rekrutacja pracowników
  Jest niedużo globalnych przedsiębiorstw takich jak Persolog prowadzących coaching menadżerów. Ponadto realizujemy własne szkolenia wycelowane do osób biznesu, czyli właścicieli przedsiębiorstw. Z naszych narzędzi skorzystała do tej pory ogromna ilość konsultantów instruktorów i menadżerów. Narzędzia persologa bardzo przydają się w rekrutacji pracowników, bo wspierają w wyborze najlepszego z kandydatów biorąc pod uwagę ich cechy osobowości. Wszyscy kandydaci przechodzą testy osobowości, które weryfikują stan dopasowania pracownika do profilu przyszłej pracy. Działalność persologa w Polsce rozpoczęła się w grudniu 2009 roku.
  http://persolog.pl/de/nasza-oferta/rekrutacja-pracownikow/index.htm
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Studiocaramella - Łóżeczko, pościel, lampki dziecięce
  Nasza firma powstała z miłości do praktycznych mebli dziecięcych, a przede wszystkim z miłości do dzieci. Same jesteśmy mamami, więc tworząc świat Caramella korzystałyśmy z własnych doświadczeń, a także pomysłów innych rodziców i naszych przyjaciółek. Sprzedajemy artykułów dziecięcych od łóżeczek, poprzez lampki dzieciece aż do dekoracji i mebli.
  http://www.studiocaramella.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Iso - Certyfikaty jakoś›ci ISO
  Firmy chcące przystąpić do systemu certyfikacji ISO może zadać sobie pytanie czy napewno tego potrzebuje ? Odpowiedź może być tylko jedna - TAK. W dzisiejszych realiach Europejskich, ale także światowych gdzie konsumpcja, a co za tym idzie konkurencja form rośnie warto znacząco odniżając koszta podnieść jakość pracy. Ograniczenie liczby reklamacji również pozostaje kwestią nie bez znaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną.
  http://www.iso24.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia BHP
  Jesteśmy firma świadczącą specjalistyczne tudzież efektywne szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych. Działamy już od 1992 roku, stąd doświadczenie, które zdobyliśmy umożliwia nam przeprowadzanie szkoleń na naprawdę właściwym poziomie podnosząc tym samym kwalifikacje szkolonych pracowników. Zapraszamy już dzisiaj do zerknięcia na prezentowaną witrynę i sprawdzenia, kiedy i gdzie odbywać się będą przyszłe szkolenia BHP.
  http://szkolenia-energetyczne.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008