Linki
Profesjonalne usługi remontowe Poznań. Profesjonalne usługi remontowe Poznań
druk cyfrowy na tkaninach. druk cyfrowy na tkaninach
wycena diamentów. wycena diamentów
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien

Szkolenia, Kursy
 • Wypożycz symulator dachowania
  Innowacyjny symulator dachowania jest dostępny na każdą imprezę masową. Obsługujemy imprezy i kursy na obszarze całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania posiada wiele mobilnych kompletów na profesjonalnych przyczepach. Sprzęt może być używany m.in. w ciężko dostępnych miejscach w których nie ma prądu. Mamy swoje aparaty prądotwórcze którymi będziemy zasilać nasze symulatory dachowania. Najem symulatora dachowania przeprowadza się po uzgodnieniu korzystnych warunków współpracy. Symulator dachowania – cena używania przenosi się nawet tysiąckrotnie na poprawę bezpieczeństwa.
  http://symulator-dachowania.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Eco driving
  Szkolenie eco drivingu przeznaczone jest do wszystkich kierowców zawodowych chcących zdobyć lepsze umiejętności na drodze. Eco driving jest świadomą taktyką jazdy redukującą koszty eksploatacji samochodu. Eco jazda to nie tylko oszczędności w zużyciu paliwa ale też materiałów eksploatacyjnych oraz zmniejszenie emisji trujących substancji do środowiska. Kurs eco driving ma dodatkową zaletę poprawy bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz innych uczestników ruchu drogowego. Szkolenie eko jazdy prowadzone jest na wszystkich pojazdach niezależnie od rodzaju silnika i napędu.
  http://jazdaekologiczna.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Profinfo.blogx.pl
  Jeśli szukasz podręczników, książek o tematyce budowlanej, administracyjnej bądź prawniczej, to zapraszamy do sprawdzenia strony. Wszyscy pracownicy zawsze służą fachową pomocą i pomogą wybrać odpowiednią książkę. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
  http://profinfo.blogx.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • PAIZ Konsulting Sp. z o.o.
  PAIZ to specjaliści, którzy pomogą zmienić Twoje podejście do swojego biznesu oraz firmy. Instytut prowadzi szkolenia, które dotyczą różnych dziedzin działalności. Są to m.in. szkolenia sprzedażowe, menedżerskie i negocjacyjne. Mogą z nich czerpać wiedzę zarówno sami właściciele przedsiębiorstw, jak również handlowcy, doradcy klienta oraz inni pracownicy. W trakcie zajęć wykorzystanych zostaje dużo nowoczesnych rozwiązań, opracowywanych przez ekspertów z całego świata. Każde szkolenie zostanie dostosowane do indywidualnego przypadku, a także charakterystyki firmy i branży. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania.
  http://www.paiz.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008