Linki
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .

Szkolenia, Kursy
 • Szkolenia handlowe
  O technikach sprzedawania. Naukowe opracowania dotyczące technik kierowania rozmową -tych prostych jak i bardziej złożonych. Poruszają takie kwestie jak: zadawanie pytań otwartych, 'wygranie' początkowego etapu spotkania, techniki samodzielnej nauki umiejętnosci handlowania i inne. To co mają wspólnego, to podejście do procesu handlowego. Autor przykłada dużą wagę do dogłębne poznanie problemów klienta i zaniechanie narzędzi manipulacji.
  http://szkoleniasprzedazowe.org
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumacz polsko norweski
  Nordic Way zaprasza do skorzystania z Naszej oferty oraz szkoleń. Każdy Nasz tłumacz polsko norweski ma wielkie doświadczenie potwierdzone certyfikatami. Jako nieliczni mamy do dyspozycji tłumaczy przysięgłych. Można Nas poszukać w sieci wpisując w wyszukiwarkach słowa związane z tłumaczeniami na język skandynawski np. tłumacz polsko szwedzki.
  http://www.norweskiszwedzki.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Artystyczne Warsztaty Przedmiotu
  W trakcie kursu w naszej pracowni , zgodnie z własnym wyborem, nauczysz się nie tylko technik jubilerskich - pracy ze srebrem i złotem ale poznasz również zasady pracy ze szkłem oraz projektowania wzorów witrażu. Jeśli zechcesz - nauczymy Cię podstaw warsztatowych pracy z gliną i tworzenia ceramiki. A jeśli lubisz silniejsze wyzwania to do Twojej dyspozycji będzie miejsce w kuźni, gdzie możesz spróbować swoich sił przy tworzeniu form artystycznych z ognia i metalu. Organizowane przez nas szkolenia: Warsztaty Artystyczne Przedmiotu są nie tylko świetną formą spędzenia wolnego czasu, ale poprzez naukę technik warsztatowych tworzenia przedmiotów dają solidne podstawy aby pomóc CI później samodzielnie realizować swoje własne projekty
  http://art-silver-design.manifo.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Czytanie i pisanie
  Glottispol Sp. z o.o. to prężnie działająca firma mająca swoją siedzibę w Gdańsku. Firma prowadzi działalność od niemal 20 lat, rozpowszechniając glottodydaktykę - system edukacyjny do nauki dzieci czytania i pisania w przedszkolach, której pomysłodawcą jest prof. Bronisław Rocławski. Spółka oferuje pomoce dydaktyczne - takie jak: klocki LOGO, glotto dywaniki, które jednocześnie uczą i bawią. Spółka Glottispol stworzyła także Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli - MODEN, organizujący szkolenia z glottodydaktyki ojczystojęzycznej.
  http://www.glottispol.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008