Linki
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.

Szkolenia, Kursy
 • Szkolenia z programu Norma
  KOMAKO zaprasza na szkolenia dotyczące obsługi programów do kosztorysowania Norma. Są to szkolenia dla osób rozpoczynających pracę z programem, a także tych które chcą poznać zaawansowane opcje programu do kosztorysowania Norma PRO. Program Norma jest powszechnie używany w polskich przedsiębiorstwach, daje możliwość stworzenia i edytowania kosztorysu niezależnie. Dzięki wielu opcjom jest szczególnie popularny w firmach budowlanych, gdzie jest potrzeba pracy na najbardziej specjalistycznych programach. Oprogramowanie Norma Standard, Expert i Pro jest dostępne w firmie KOMAKO, która jest jego dystrybutorem. KOMAKO prowadzi też szkolenia z obsługi tychże programów. Zapraszamy do kontaktu.
  http://www.szkolenia-kosztorysowanie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • O kursach językowych w Poznaniu
  Do katalogu er7 dodajemy coraz to nowe strony. Ciekawe i nieciekawe. Niektóre traktują o sprawach edukacyjnych, tak jak nasza strona o tematyce: Kursy językowe w Poznaniu. W dzisiejszych czasach edukacja, zwłaszcza nauka języków obcych popłaca, nawet w sensie dosłownym. Do pracy przyjmu się osoby znające języki obce, po kursach albo po szkole jezykowej. Często z certyfikatem .
  http://kursyjezykowepoznan.bl.ee/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • CARGO Nysa.
  Zastanawiasz się nad doskonaleniem techniki jazdy? CEZ CARGO Nysa ma specjalistyczne Centrum Szkoleń Kierowców. Wraz z wchodzącymi nowymi przepisami oraz prawami kierowcy są zobowiązani do uzupełniania swojej wiedzy by świadczone przez nich usługi były najwyższej jakości. Fachowo jest to nazwane, jako szkolenia okresowe, które organizowane są, co jakiś okres. Ukończenie takiego szkolenia jest zakończone świadectwem kwalifikacji zawodowej, które świadczy o kompleksowym przygotowaniem do wykonywanych czynności. Organizacja takich szkoleń oraz ich część praktyczna jest systematycznie aktualizowana. Program szkoleń jest zgodny z obowiązującymi przepisami.
  http://www.cargo-nysa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Salsa Kraków
  Krambo Dance - profesjonalna szkoła (tańca) Salsy w Krakowie. Uczymy: Salsa New York (Mambo On2), Cha-Cha, Bachata, Reggaeton, Rumba Kubańska, Zouk,. Kurs tańca odbywa się we wszystkie dni tygodnia. Prowadzimy też 'zajęcia w chuście' - dla dzieci. Miejsce - Kraków (d. Kazimierz). Mamy do dyspozycji ponad 50m kwadratowych sali tanecznej z parkietem i lustrami. Zaskoczy Was domowy klimat i urok ceglanej ściany wydobytej spod warstwy tynku. Courses in english too. www.krambo.pl
  http://www.krambo.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008