Nasi partnerzy
Linki
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Szkolenia, Kursy
 • Szkolenia zarządzanie zespołem
  Jesteśmy profesjonalistami w branży szkoleniowo-doradczej. Polecamy szkolenia z negocjacji, szkolenia farmaceutyczne, szkolenia zarządzania zespołem, szkolenia przywództwa, szkolenia negocjacji handlowych, a także inne. Polecamy doświadczoną kadrę trenerów i konsultantów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a także budowania skutecznych strategii rynkowych. Gwarantujemy osiąganie wymiernych rezultatów.
  http://www.ipp.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs sushi Wrocław
  Dzisiaj jest niesłychanie dużo opcji, aby zaplanować niezwykłe imprezy. Takim sposobem jest na przykład sushi catering, który bez wątpienia oczaruje gości znakomitym smakiem oraz doznaniami estetycznymi. Przedstawiana firma zapewnia wyborne sushi, jak również body sushi, warsztaty origami, które są interesującą zabawą dla wszystkich i nowoczesny kurs sushi - zapraszamy!
  http://www.sushi.fswo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy ję™zykowe czyli nauka języka obcego
  Chcesz poduczyć się z języka obcego i buszujesz w sieci aby odnaleźć teraz kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka, czy też innych pomocy kształcących. Jeżeli na któreś z tych kwestii odpowiedziałeś „ tak”, to powinieneś zaglądnąć na nasze strony. Celem serwisu jest skupienie tych wszystkich pomocy do nauki języka obcego w jednym miejscu, abyś nie musiał ślęczyć godzinami przy komputerze. Odnajdziesz tutaj właśnie kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka. Są one osiągalne w formacie mp3, CD i papierowej.
  http://kursyjezykowe.c0.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wizażysta Kraków
  Artystyczna Alternatywa - kreowanie wizerunku Kraków to jednoletnia szkoła policealna stylizacji i wizażu. Prowadzimy szkolenia z zakresu makijażu: jak dobrać odpowiednie kosmetyki, pokazujemy jakie trendy panują w tym momencie w makijażu. Gwarantujemy wypasioną kadrę nauczycieli, są to osoby, które aktywnie pracują i odnoszą sukcesy w zawodach: wizażysty, stylisty, współpracujemy z projektantami mody, artystami, fotografami i agencjami modelek. Szkoła gwarantuje na zajęciach rozbudowane kosmetyki spółki Kryolan i Farmona. Po ukończeniu wykładów prawie każdy otrzymuje specjalny dyplom. Zapraszamy.
  http://artystyczna.krakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008