Linki
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
http://www.woma-bus.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Szkolenia, Kursy
 • Szkolenia zarządzanie zespołem
  Jesteśmy profesjonalistami w branży szkoleniowo-doradczej. Polecamy szkolenia z negocjacji, szkolenia farmaceutyczne, szkolenia zarządzania zespołem, szkolenia przywództwa, szkolenia negocjacji handlowych, a także inne. Polecamy doświadczoną kadrę trenerów i konsultantów. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a także budowania skutecznych strategii rynkowych. Gwarantujemy osiąganie wymiernych rezultatów.
  http://www.ipp.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs sushi Wrocław
  Dzisiaj jest niesłychanie dużo opcji, aby zaplanować niezwykłe imprezy. Takim sposobem jest na przykład sushi catering, który bez wątpienia oczaruje gości znakomitym smakiem oraz doznaniami estetycznymi. Przedstawiana firma zapewnia wyborne sushi, jak również body sushi, warsztaty origami, które są interesującą zabawą dla wszystkich i nowoczesny kurs sushi - zapraszamy!
  http://www.sushi.fswo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kursy ję™zykowe czyli nauka języka obcego
  Chcesz poduczyć się z języka obcego i buszujesz w sieci aby odnaleźć teraz kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka, czy też innych pomocy kształcących. Jeżeli na któreś z tych kwestii odpowiedziałeś „ tak”, to powinieneś zaglądnąć na nasze strony. Celem serwisu jest skupienie tych wszystkich pomocy do nauki języka obcego w jednym miejscu, abyś nie musiał ślęczyć godzinami przy komputerze. Odnajdziesz tutaj właśnie kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka. Są one osiągalne w formacie mp3, CD i papierowej.
  http://kursyjezykowe.c0.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wizażysta Kraków
  Artystyczna Alternatywa - kreowanie wizerunku Kraków to jednoletnia szkoła policealna stylizacji i wizażu. Prowadzimy szkolenia z zakresu makijażu: jak dobrać odpowiednie kosmetyki, pokazujemy jakie trendy panują w tym momencie w makijażu. Gwarantujemy wypasioną kadrę nauczycieli, są to osoby, które aktywnie pracują i odnoszą sukcesy w zawodach: wizażysty, stylisty, współpracujemy z projektantami mody, artystami, fotografami i agencjami modelek. Szkoła gwarantuje na zajęciach rozbudowane kosmetyki spółki Kryolan i Farmona. Po ukończeniu wykładów prawie każdy otrzymuje specjalny dyplom. Zapraszamy.
  http://artystyczna.krakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008