Linki
Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice. Korepetycje i pomoc przy pisaniu prac - Katowice
Korepetycje z języka polskiego - Katowice. Korepetycje z języka polskiego - Katowice
maszyny czyszczące. maszyny czyszczące
szybki kredyt bez bik. szybki kredyt bez bik

Szkolenia, Kursy
 • Szkolenia, Konsulting ECE prestiz
  EUROPEJSKIE CENTRUM EKONOMICZNE „PRESTIŻ” Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą szkoleniowo – doradczą, powstałą w 2008r. Siedziba firmy mieści się w Lublinie. Organizujemy szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte, a także konferencje, seminaria oraz kursy zarówno na terenie Lublina jak i całego kraju. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych i szczegółowych programów szkoleniowych, które przygotowujemy w stałej współpracy z naszymi Klientami.
  http://www.eceprestiz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia - kursy - usługi - BHP - PPOŻ.
  Najtańsze szkolenia, kursy oraz usługi z zakresu bhp, ppoż. i ochrony środowiska - prowadzone na terenie całego kraju. Posiadamy bardzo atrakcyjną ofertę cenową dla wszystkich szkół oraz przedsiębiorstw. Zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzone są m.in. przez głównego specjalistę ds. bhp, jak również przez doktora nauk technicznych (z uprawnieniami inspektora bhp, ppoż. oraz ochrony środowiska), wykładowcę oraz nauczyciela akademickiego - z pełnymi kwalifikacjami do prowadzenia zajęć z powyższej tematyki. http://www.hypermail.pl/bhprz , tel.: 794-98-91-33
  http://szkolenia-kursy-uslugi-bhp-rzeszow.proste.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Studium Policealne
  Wybierz dla siebie Studium Policealne spośród ofert, jakie zamieszczane są na naszej stronie internetowej. Jesteśmy Centrum Edukacyjnym Kadr, które szkoli przyszłych pracowników. Nie kończ swojej edukacji na szkole średniej, jeśli nie chcesz bądź nie dostałeś/aś się na studia kontynuuj swoją naukę w szkole policealnej. Wiele z nich ma specjalistyczny kierunek, który pozwoli zdobyć specjalistyczne doświadczenie, które pomoże Ci w przyszłości znaleźć dobrą pracę.
  http://www.cek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenie Norma PRO
  Organizujemy profesjonalne szkolenia z obsługi programu Norma Pro a także Norma STANDARD, zajęcia odbywają się w małych grupach i mają charakter warsztatowy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. kontakt telefoniczny: bezpłatna infolinia handlowa: 0800 109 509.
  http://www.szkolenia-norma-pro.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008