Linki
Przewozy do Danii. Przewozy do Danii
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania
drukowanie flag. drukowanie flag
Busy Polska-Dania. Busy Polska-Dania

Szkolenia, Kursy
 • Asertywność
  W dziesiejszych czasach kompetencje komunikacyjne są niezbędne dla coraz większej grupy ludzi. Współczesna nam sytuacja rynkowa stawia przed firmami takie cele, które wymagają od nas nie tylko wiedzy, ale i umiejętności sprzedania siebie decydentom. Jedną z kluczowych wartości będzie z tego powodu asertywność. Jest to zbiór umiejętności i sposobów działania - wyraźnie przydatny, zarówno w sprawach firmowych jak również w sprawach osobistych. Asertywność.EU to serwis informacyjny. Daje rzetelną psychologiczną informację na temat ludzkich zachowań i tego, jak budować asertywność w sobie.
  http://asertywnosc.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rekrutacja i Selekcja Pracowników
  Skuteczna Rekrutacja i Selekcja Pracowników – oficjalna strona i blog. Najnowsze metody i techniki rekrutacji i selekcji pracowników. Dowiedz się jak zatrudniać najlepszych pracowników w procesie skutecznej rekrutacji i selekcji pracowników. Rekrutacja i selekcja pracowników - darmowe szkolenia video. Doradztwo personalne i szkolenia stacjonarne.
  http://www.metarekrutacjaiselekcja.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rozmowa kwalifikacyjna
  Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – to doradztwo zawodowe i coaching kariery na światowym poziomie. Rozmowa kwalifikacyjna i Autoprezentacja – Poznaj najtrudniejsze pytania i najlepsze odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej prosto od od Head hunterów, Rekruterów firm z listy 100 oraz Najwybitniejszych handlowców i prezenterów. Szukanie pracy - Dowiedz się jak szukać pracy, gdzie szukać pracy, jak dostać pracę – szkolenia, kursy i warsztaty.
  http://www.rozmowakwalifikacyjna.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia, wdrożenia CZJ INFOX
  Firma INFOX świadczy usługi dla zakładów pracy posiadających działalność gospodarczą, NGO. Oferuje usługi szkoleniowe w ramach Systemów Zarządzania Jakością? szkolenia ISO, Zarządzania Środowiskiem ? szkolenie prawo ochrony środowiska, Bezpieczeństwem Informacji? szkolenie ochrona danych osobowych a także szkolenie na Pełnomocnika i Auditora Wewnętrznego Systemu HACCP. Firma Infox jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem 2.12/00084/2007.
  http://www.czj-infox.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008