Linki
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Szkolenia, Kursy
 • STUDIUM | Kurs rysunku | Katowice
  STUDIUM zaprasza na kurs rysunku przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury. Kurs rysunku odbywa się w Katowicach. Arch. Wojciech Słodowy od wielu lat skutecznie naucza rysunku odręcznego zarówno przyszłych studentów jak i hobbystów.
  http://www.wojciechslodowy.pl/kurs-rysunku.html
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Skalskidance.pl
  Nasza szkoła skupiła się na uczeniu Tańca Towarzyskiego, West Coast a także Swingu. Jesteśmy jednak otwarci na wiele innych rodzajów tańca, takich odmian jak Taniec Nowoczesny, Hip Hop czy Breakdance. Nasza szkoła kieruje uwagę nie tylko na kroki taneczne. W naszej szkole tańca w Krakowie nauczysz się prawidłowej postawy, sposobu przemieszczania się, podstaw kierowania partnera i podążania za nim. Jeśli szukasz szkoły tańca w Krakowie, gdzie chciałbyś się nauczyć tańczyć, a nie jedynie stawiać kroki, prezentowana szkoła zapewne jest dla Ciebie. Zapraszamy na witrynę internetową naszej szkoły i sprawdzenia wszystkich wiadomości.
  http://www.skalskidance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole dla psów, szkolenia - Republika pod psem
  W dzisiejszym świecie psy czynnie partycypują w powszednim życiu swojej ludzkiej rodziny. Na nas wskutek tego spoczywa wysiłek nauczenia naszego czworonożnego przyjaciela psich manier. Dla czworonogów wykonywanie komend to tylko trening, dla ludzi sposób na wychowanie, lecz również zapewnienie bezpieczeństwa pupilom. Zapraszamy do wspólnej pracy, nauki a także frajdy opartej na zrozumieniu psich postępowań, rytuałów, metod komunikacji. Dołożymy wszelkich starań ażeby przemienić trywialnego właściciela, w nieprozaicznego mentora własnego psa.
  http://republikapodpsem.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Metoda PNF
  Strona, którą pragniemy tu przedstawić jest poświęcona, powszechnemu w obecnych czasach, definicji koncepcja PNF. Kurs PNF to bardzo często praktykowane szkolenie na całym świecie. Istotnym czynnikiem wpływającym na tego typu decyzje jest co chwila bardziej powiększające się grono osób cierpiących na schorzenia związane z ruchem. Takie osoby potrzebują dobrej kontroli a także pomocy w ćwiczeniach. Rehabilitacja PNF jest najdoskonalszą metodą w tym przypadku.
  http://kurs-pnf.eu
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008