Linki
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!

Szkolenia, Kursy
 • Kurs Norma Expert
  Wraz z zakupem specjalistycznego oprogramowaniadla osób budujących kosztorysy warto zastanowić się nad pełnym poznaniem jego opcji w trakcie kursu organizowanego przez KOMAKO. Firma ta nie tylko jest sprzedawcą oprogramowania, ale też przygotowała wyjątkowy cykl szkoleń z kosztorysowania, po którym każdy uczestnik będzie w stanie samemu pracować z programem Norma. Kurs z programu Norma podzielony jest na cztery dni robocze, wśród których jest dzień teoretyczny czyli wykład, dwa dni poświęcone sa na poznanie podstawowych opcji i możliwości Normy Pro i jeden dzień szkolenia dla zaawansowanych. Szkolenia mają miejsce w w salach zaopatrzonych w sprzęt w całym kraju, możliwe jest też zorganizowanie kursu w siedzibie klienta.
  http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Stainer Consulting - Tajemniczy Klient, Szkolenia Biznesowe
  Nowa Jakość - jako jednostka szkoleniowa, oceniana jako Merytoryczny Lider rynku szkoleń biznesowych wnosimy do współpracy z naszymi Kontrahentami wiedzę z aspektu zasad i metod kompetentnej obsługi Klienta oraz sprzedaży. Wiedza ta jest efektem naszych doświadczeń, przemyśleń tudzież badań rynkowych. Większe możliwości - dzięki wielozakresowym doświadczeniom naszego zespołu możemy związać usługi, np. Audytu Mystery Shopper i usługi Audytu Produktowego. Usługa <a href="url=http://www.stainer-consulting.com/uslugi/mystery_shopper/index.html " title="Tajemniczy Klient">Tajemniczy Klient</a> posiada 3 etapy weryfikacji wyników, przeprowadzamy cykliczne szkolenia dla audytorów - Sprawdź naszą ofertę!
  http://www.stainer-consulting.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumaczenia rosyjski
  Pragniesz zlecić profesjonalne tłumaczenia? Rosyjski, hiszpański, rumuński, czy też jakiś inny język nieeuropejski, jak chociażby grecki oraz hebrajski, będzie w szerokim zasięgu szkoły językowej Privet. Ponadto szykujemy naszych adeptów do śmiałego władania wybranym językiem. Możemy zaproponować bardzo wysoki poziom naszych usług i w każdym momencie profesjonalne podejście do każdego ucznia.
  http://privet.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Doradztwo i szkolenia z zakresu ochrony środowiska
  W swojej ofercie posiadamy duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach. Istniejemy na rynku od 2003 roku. Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łącząc specjalistyczną wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Głównym wyznacznikiem pracy jest wysoka jakość naszej działalności. Możemy pochwalić się, że został u nas wdrożony System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008. Nasi doradcy i konsultanci zaproponują optymalne rozwiązania, dzięki którym spełnicie wymagania zarówno techniczne i organizacyjne jak i prawne.
  http://ce2.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008