Nasi partnerzy
Linki
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich. Pisanie Prac Licencjackich i Magisterskich . Sprawdź

Szkolenia, Kursy
 • Trening i szkolenie z Excela 2007 dla początkujących
  Czy szukasz instruktażu z Excela 2007 bo jesteś początkujący? Tutaj odkryjesz filmy video które przedstawią ci jak działa Excel 2007. Dzięki tym video o tworzeniu tabel, będziesz potrafił jak prezentować się profesjonalnie na rozmowie z pracodawcą. Zobaczysz jak edytować kolumny w Excelu tak aby zostać profesjonalistą pośród swoich kolegów. Dostrzeżesz jak prowadzić zestawienia, po to żeby podnieść przychód twojego biznesu. Te video przedstawią ci jak pracuje Excel 2007, i dzięki tym tajemnicom będziesz mógł unikać błędy które bez końca wykonuje 80 % osób.
  http://excelkurs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nauka Jazdy Warszawa - Havranek
  Zapraszam na kurs nauki jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające w Warszawie z Instruktorem Nauki Jazdy posiadającym uprawnienia Egzaminatora. Zapisując się do Havranka masz gwarancje profesjonalnego przygotowania do egzaminu i późniejszej samodzielnej jazdy. Gwarancja Jakości!!! Havranek-Nauka Jazdy Warszawa Zapraszam
  http://www.havranek.entro.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs Norma Standard
  Jeżeli potrzebują Państwo uzupełnić swoją wiedzę z zakresu kosztorysowania budowlanego, czy też chcą zdobyć nowe umiejętności serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Proponowane przez naszą firmę szkolenia mają formę warsztatów komputerowych dzięki czemu wiedza jest przyswajana znacznie szybciej podczas wykonywania zadań powierzonych przez wykładowcę. Zapraszamy.
  http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła tańca Poznań
  Art of Move to rewelacyjna szkoła tańca w Poznaniu. Zapraszani są nie tylko konsumenci prywatni. Dla spółek opracowywane są wieczory tematyczne, można też zrealizować pokaz mody. Kurs tańca towarzyskiego w Art of Move to interesująca forma zagospodarowania wolnego czasu i rzeczywista satysfakcja.
  http://www.artofmove.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • szkolenia wrocław
  Wynajem sal, sala konferencyjna, sala szkoleniowa sala komputerowa Wrocław. Sale mieszczą się na I piętrze w budynku C.H. Ferio Gaj przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Sale idealnie nadają się do zorganizowania szkoleń, konferencji, wykładów, prezentacji, rozmów kwalifikacyjnych i spotkań biznesowych. Proponujemy Państwu nowoczesną, ergonomiczną i klimatyzowaną salę konferencyjną o powierzchni 25 m2, dla sześciu osób i trenera/szkoleniowca oraz nowoczesną, ergonomiczną, przestronną salę szkoleniowo - komputerową o powierzchni 75 m2
  http://www.afkszkolenia.pl/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008