Nasi partnerzy
Linki
Ile to jest 1/2 w liczbie całkowitej?. Z ilu 1/3 składa się całość?
https://aktinet.pl/czy-paproc-szparagowa-bedzie-sie-rozprzestrzeniac/. Czy paproć szparagowa będzie się rozprzestrzeniać?
https://herbcio.pl/kurkuma-4-najwazniejsze-zalety/. 4 najważniejsze zalety kurkumy
Busy polska dania. Busy polska dania (681)

Wideofilmowanie
 • Wideofilmowanie Film-HD
  Specjalizujemy się w tworzeniu filmów reklamowych, instruktażowych, dokumentalnych, szkoleniowych, oraz filmów promocyjnych. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak wideofilmowanie uroczystości w tym: wideofilmowanie ślubów, wesel, chrzcin. Dodatkowo oferujemy filmowanie szkoleń, filmowanie konferencji, filmowanie do wyświetleń w pętli podczas targów i wystaw oraz wideofilmowanie reportaży dla agencji i biur turystycznych. Zajmujemy się również profesjonalną fotografią, w tym: fotografią ślubną, produktów, reklamową. Więcej informacji znajduje się na stronie firmowej www.film-hd.pl.
  http://www.film-hd.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Media Project Group - produkcja i montaż wideo
  Zajmujemy się produkcją filmów reklamowych, dokumentalnych, szkoleniowych, instruktażowych oraz promocyjnych. W szczególności oferujemy: filmowanie szkoleń oraz filmowanie konferencji. W naszej ofercie znajdą Państwo takie pozycje jak: wideofilmowanie - w tym wideofilmowanie ślubów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych (filmowanie relacji na potrzeby biur i agencji turystycznych, filmowanie relacji z występów, koncertów). Dodatkowo świadczymy usługi DTP (projektowanie, skład, przygotowanie do druku) oraz fotograficzne w tym: fotografia produktowa, fotografia reklamowa, fotografia ślubna). Więcej informacji znajduje się na stronie www.film-hd.pl lub www.mediaprojectgroup.pl.
  http://www.mediaprojectgroup.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotograf Łódź
  Witamy na naszej stronie. Niech się Państwo zapoznają z naszą grupą fotografów, kamerzystów, dj-ów i wodzirejów Djshow. Nasza specjalność to oprawa muzyczna i artystyczna imprez. Zapewniamy też dodatkowe usługi, które przyczynią do dobrego wizerunku organizowanej przez Państwa imprezy i wysokiego poziomu imprezy. Możemy zorganizować pokazy tańca artystycznego, pokazy barmańskie i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się ze stroną, w tym do obejrzenia galerii zdjęć i filmów. Zachęcamy do kontaktu.
  http://djshow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wideofilmowanie Wesela Rzeszów
  <a href="http://www.fotovideo.rzeszow.pl">Wideofilmowanie Rzeszów</a> ? kilka przemyśleń dla zamawiających tą usługę Filmowiec na weselu ? to już standard. Chociaż nie do końca. Wiele par świadomie rezygnuje z tej formy rejestracji swojej uroczystości. Pragnienie posiadania pamiątki po tym szczególnym wydarzeniu jakim jest ślub i wesele, towarzyszyło ludziom od zawsze. Wieki temu były to relacje kronikarzy, opisy poetów i pisarzy, obrazy pędzlem malowane i wreszcie pierwsze fotografie do których pozowało się przez kilkanaście minut. W końcu próby z taśmą filmową i dopiero od dwudziestu lat jest to oprócz fotografii, również praktyczna technika video.
  http://www.fotovideo.rzeszow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008