Nasi partnerzy
Linki
Jaka jest różnica między 1 milionem sekund a 1 miliardem sekund?. Jak długo trwa googol sekund?
read more. click here
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (774)
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia (67) .

Wideofilmowanie
 • Wideofilmowanie Częstochowa
  Witamy na naszej stronie, na której wolno ujrzeć wideofilmowanie Częstochowa, które specjalnie dla państwa zostało uwiecznione kamerami Full Hd , a dodatkowo lustrzankami techniką DSLR. Wszystko po to żeby zaprezentować jakość jaką zapewniamy w naszym studiu przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Nasze filmy charakteryzuje specjalistyczność, kreatywność i otwarcie na wszelkiego rodzaje sugestie klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią filmów, które wykonujemy różnymi systemami, również wielokamerowymi.  
  http://videomixhd.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Profesjonalne wideofilmowanie ślubów i wesel
  Nieszablonowe filmy weselne to tylko wycinek kompleksowej propozycji firmy Multimedial HD Studio, która w Internecie funkcjonuje pod domeną multimedial.pl. Nowożeńcom polecamy profesjonalne wideofilmowanie sprzętem, który gwarantuje wysoką jakość. Filmowanie wesel to złożona sztuka. Każdy kamerzysta na ślub jest technicznie przygotowany. Zaś każdy film ślubny jest prawidłowy zarówno pod względem formalnym, jak również merytorycznym. Dzięki naszym filmom, wspomnienia z wesela mogą pozostać w pamięci na lata. Wideofilmowanie wesel realizujemy kamerami, które wykorzystywane są w renomowanych agencjach filmowych. Kamerzysta Śląsk – nasi operatorzy stale się szkolą. Zapraszamy!
  http://www.multimedial.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kamerzysta i fotograf ślubny Lubawa
  Wideofilmowanie i fotografia to pasja, która towarzyszy nam od kilkunastu lat. Solidnie wykonujemy pracę, której nie można się powstydzić. Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania klienta staramy się nawiązać z nim jak najlepszy kontakt. Profesjonalne podejście do montażu umilają oglądanie dziś,jutro i za 10 lat.Posiadamy również doświadczenie w dziedzinie fotografii, tysiące wykonanych zdjęć, setki godzin dopracowywania warsztatu fotograficznego sprawiły, iż oferujemy Państwu najwyższą jakość zdjęć i pełen profesjonalizm.Pamiętaj bezcenne chwile są ulotne. Zatrzymaj je na dłużej.Wyjątkowa fotografia dla wyjątkowych ludzi.
  http://kamerzystamragowo.manifo.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wideofilmowanie i fotograf ślubny Lubawa
  Wideofilmowanie oraz fotografowanie obejmuje sesje narzeczeńską, przygotowania u Państwa Młodych , ślub w kościele/USC, wesele oraz sesje w plenerze. Wykonują to dwie osoby, fotograf i kamerzysta. Zdjęcia ze świadkami, drużbami i innymi chętnymi osobami są wykonywane na sali w dniu wesela. Otrzymują Państwo jeden album ze zdjęciami (40 zdjęć format 21 x 15 cm), film video o długości maks.150min, płytę ze wszystkimi zdjęciami w wersji elektronicznej z jednego dnia. Płyty dostają Państwo w 3 kompletach. Każda płyta posiada indywidualny nadruk z Parą Młodą. Płyty nie są niczym zabezpieczone, więc można je bez problemu kopiować.
  http://wideofilmowanie.mamfirme.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008