Nasi partnerzy
Linki
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.

Psycholog
 • Psycholog Łódź
  Psychologia Procesu skierowana jest zarówno do osób zainteresowanych swoim rozwojem jak i przeżywających różnego rodzaju trudności. Metoda oferuje wiele szczególnych technik pracy psychoterapeutycznej z: * indywidualnymi problemami * trudnościami w relacjach i w systemie rodzinnym * symptomami fizycznymi i chorób * kłopotami z odżywianiem, otyłością * stresem i przemęczeniem * kryzysami i konfliktami * nadużyciami * uzależnieniami * snami i fantazjami * poszukiwaniem nowego kierunku w życiu * rozwojem potencjału twórczego * odmiennymi stanami świadomości
  http://www.popsfera.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • terapia małżenska
  Gabinet Psychologiczny Integral, to propozycja dla osób szukających pomocy z zakresu: seksuologii, psychologii, dietetyki. Lekarze tego centrum psychologicznego posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę nabytą w warszawskich szpitalach psychiatrycznych i psychologicznych. Do centrum przychodzą: dzieci, dorośli, młodzież, pary czyli terapia małżeńska oraz rodziny. Każda osoba potrzebująca pomocy może liczyć na indywidualne programy leczenia. Dodatkowo w centrum stosowane są terapie poznawczo behawioralne które są bardzo skuteczne i stosowane przez specjalistów. Zapraszamy Gabinetu Psychologicznego.
  http://www.integral.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Terapia Lublin
  Psychoterapia poznawczo-behawioralna stosowana jest w problemach lękowych, depresji, zaburzeniach osobowości. W koncepcji tej uważa się, iż niewłaściwy sposób postrzegania i interpretacji zdarzeń, doprowadza do wyuczenia się niepożądanych zachowań. Psychoterapia polega na modyfikacji, przekształceniu treści myślenia, w konsekwencji czego dochodzi do modyfikacji zachowań i uczuć związanych z tymi zachowaniami. To również terapia dyrektywna i raczej krótkoterminowa.
  http://www.psycholog-lublin.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psycholog Katowice
  Dzięki naszemu psychologowi z prezentowanej strony internetowej nasze dzieci są zdrowe i myślą już o śmierci ojca. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z stanem swojej psychiki po ciężkich przejściach w Twoim życiu powinieneś natychmiast skonsultować się z specjalistą. Na pewno warto również tak postąpić, gdy różne niepokojące objawy zauważymy u osób bliskich, zwłaszcza u dzieci i młodzieży.
  http://www.jadwigajakrzewska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008