Nasi partnerzy
Linki
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Psycholog
 • Psycholog Warszawa
  Zobacz serwis naszej kliniki psychiatryczno-psychologicznej PsychoMEDIC. Nasza pomoc to leczenie: takich problemów zaburzenia psychotyczne i osobowości, zaburzenia snu, depresja, nerwica czy uzależnienia. Oferujemy pomoc specjalistów: psycholog, psychiatra, psychoterapeuta, dietetyk, coach a także psycholog dla dzieci. Proponujemy także treningi pamięci, uczenia się i uwagi w tym rehabilitacja poznawcza, psychoterapię grupową i terapię dla par a nawet wizyty domowe i pracę z ciałem. Nasze biuro miesci się w Warszawie.
  http://psychomedic.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii
  Marta Molenda wykonuje usługi pomocy psychologicznej i psychoterapii. Posiada konieczne do wykonywania zawodu kompetencje. Jest niezmiennie zwiększającym swoje umiejętności psychologiem. Wesprze pacjenta w każdym trudniejszym momencie życia. Zajmuje się także profilaktyką zaburzeń psychicznych, prowadząc z tego tematu szkolenia. Konsultacje przeprowadzi w przyjemnej atmosferze oraz w spokojnie urządzonym gabinecie. Z usług psychologa Marty Molendy mogą skorzystać Państwo w Gdańsku. Na konsultację umówić się można mailem albo telefonicznie. Będzie ona trwała pięćdziesiąt minut.
  http://psychologmolenda.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Certyfikowany Psycholog Gdynia - Monika Romanowska
  Ciekawą propozycją jest również grupa Body Positive, która jest pomocna w procesie akceptacji własnego ciała. Przeznaczona jest ona dla kobiet w rozmiarach od 42. Psychoterapeuta prowadzi również terapie grupowe dla młodzieży.Pracownia psychologiczna PEBE oferuje również psychoterapie m. in. dla par. Gabinet psychologiczny cieszy się dobrą opinią wśród klientów, którzy cenią kwalifikacje oraz atmosferę panującą w Pracowni Psychologicznej PEBE. Pracownia psychologiczna PEBE Monika Romanowska działa w Gdyni blisko placu Górnośląskiego, jest czynna od poniedziałku do piątku. Klientom poświęca się tutaj dużo uwagi oraz oferuje się pomoc w walce z depresją oraz innymi przeciwnościami i tematami. Oferta gabinetu skierowana jest m. in. dorosłych.
  http://www.psycholog-pebe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Centrumlibero.pl - Psychoterapia Wrocław
  Wrocław, profesjonalny psychoterapeuta – to niezwykła pomoc w leczeniu nerwicy lękowej czy innych psychologicznych zaburzeń. W ścisłym zakresie działalności znajduje się leczenie: depresji, nerwicy lękowej, anoreksji. Specjaliści z doskonałymi kwalifikacjami wyspecjalizowani w takich zakresach jak psychoterapia psychodynamiczna i inne zaburzenia często zdarzające się we współczesnej cywilizacji. Psychoterapeuta z doświadczeniem i referencjami. Pomoc na wielu płaszczyznach i indywidualne podejście do każdego pacjenta, do tego dyskrecja i konkurencyjne ceny. Porady i wskazówki w podjęciu właściwej decyzji dotyczącej leczenia psychologicznego.
  http://www.centrumlibero.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008