Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/czy-roslina-zz-jest-toksyczna/. Czy roślina ZZ jest toksyczna?
https://aktinet.pl/co-to-znaczy-gdy-czlowiek-jest-odwrocony/. Co to znaczy, gdy człowiek jest odwrócony?
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (365)
https://aktinet.pl/jakie-sa-3-najwazniejsze-czesci-komorki-i-dlaczego/. Jakie są 3 najważniejsze części komórki i dlaczego?

Psychoterapia
 • Psycholog Kraków|Psychoterapia| Terapia Rodzinna | Terapia Małżeńska
  Terapia to proces powołany do życia przez pacjenta i terapeutę, zmierzający do odkrywania i rozumienia siebie i tego, co wywiera wpływ na nasze życie. Terapia jest sztuką rozmowy, w której zarówno pacjent jak i terapeuta uznawani są za ekspertów w rozwiązywaniu problemów. Rozmowa terapeutyczna jest twórczym dialogiem, który motywuje do wprowadzania zmian w dotychczasowym sposobie myślenia, inspiruje do myślenia o sobie na nowo.
  http://www.psychoterapia-mkowalska.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psychoterapeuta ericksonowski Warszawa
  Psychoterapeuta pracujący z problematyką; kryzysów życiowych, depresją, lękami, stresami, zaburzeniami odżywiania, kryzysami związanymi z okresem dojrzewania oraz trudnościami wieku przedszkolnego. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z innymi oraz podnoszeniu świadomości własnego funkcjonowania - rozwoju osobistego.
  http://www.radoscrozwoju.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psychoterapia Poznań
  Psycholog z tej placówki w Poznaniu umożliwia oswajanie się z uciążliwymi wypadkami i wyeliminować uniemożliwiające funkcjonowanie emocje. Jeżeli dopadła cię depresja lub bezsenność, nie godzisz się z utratą ważnej dla ciebie osoby, zgłoś się do Humani. Placówka pomaga w indywidualnych sytuacjach a także w niepowodzeniach par lub rodzin. Zależnie od problemu w jego usuwaniu pomaga nie tylko psycholog, ale również psychiatra i seksuolog.
  http://www.humani.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psychoterapia Kraków
  Jeśli należysz do tych osób, które mają dosyć sceptyczne przekonanie na temat wizyty u psychoterapeuty, to pewnie nie wiesz w jak ogromnym stopniu takie spotkanie może Cię wesprzeć. Jeżeli masz przeciwności osobiste to psychoterapia jest świetnym sposobem na ich pokonanie. Na domiar tego niesie pomoc w leczeniu zakłóceń emocjonalnych i wielu pozostałych kwestii o podłożu psychicznym. Już po jednym spotkaniu ze specjalistą zobaczysz różnicę. Z jakiego powodu? Ponieważ taki dialog nie jest pospolitą pogawędką, ale ma doprowadzić do wniknięcia w głąb emocji i pragnień klienta, by wesprzeć go w dokonywaniu dodatnich zmian w jego życiu.
  http://psychoterapiawkrakowie.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008