Nasi partnerzy
Linki
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Psychoterapia
 • Psycholog Warszawa
  Nasz gabinet proponuje indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Zapraszamy do naszego gabinetu, znajdującego się w cichym miejscu na Żoliborzu, w pobliżu stacji metra. Proponujemy również terapię par oraz pomoc dla osób, które chcą zmienić jakość swego życia.
  http://www.diada.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psychoterapia w Lublinie
  W życiu przeciętnego człowieka występują takie chwile gdy dosięga go zwątpienie ewentualnie początki stanu nerwicowego. Niezwykle często sami nie umiemy osobiście sobie z tymże poradzić- często podyktowane jest to brakiem należytej informacji bądź doświadczenia. W sprawach takowych najkorzystniej jest skorzystać z porad psychologicznych wykwalifikowanego trenera. Podczas pierwszej, indywidualnej konsultacji zostaną zaproponowane stosowne terapie oraz wstępny projekt dalszej współpracy terapeutycznej.
  http://www.terapia-lublin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psycholog Rybnik
  Nazywam się Elżbieta Pawliczek. Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz 2,5-letnie Studium Psychoterapii Dzieci i Rodziny. Prowadzę psychoterapię w Rybniku i pomoc psychologiczną dla dzieci i młodzieży, Psychoterapię indywidualną dorosłych oraz psychoterapię małżeństw i rodzin. Zapraszam do mojego Gabinetu Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Rybniku. Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym.
  http://www.psycholog-rybnik.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gabinet Psychoterapii Poznań i Krotoszyn
  Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu, w którym prowadzę terapię pedagogiczną skierowaną do dzieci i młodzieży, oraz psychoterapię skierowaną do dorosłych indywidualnie, par, rodzin - w tym adopcyjnych i zastępczych. W swojej pracy staram się ukazać zasoby, mocne strony, umiejętności osoby, jak też różnorakie perspektywy rozwiązania problemu. Pomóc w odnalezieniu siły i w zrozumieniu wpływu na swoje życie.Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą ma moją stronę www.rodzina-terapia.pl.
  http://www.rodzina-terapia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psychoterapeuta w Krakowie
  Gabinet psychoterapii psychodynamicznej zajmuje się pomocą psychologiczną osobom cierpiącym na wszelkiego rodzaju trudności w obszarze psychiki, takie jak zaburzenia nastroju (np: depresja), zaburzenia lękowe (lęk społeczny, lęk przed miejscami publicznymi), zaburzenia osobowości, zaburzenia łaknienia, oraz inne trudności osobiste jakie sprawiają cierpienie, min.: niskie poczucie własnego znaczenia, nadmierna agresja kierowana przeciwko otoczeniu osoby, trudności w akceptacji samego siebie, problemy w relacjach z najbliższymi. Praca w nurcie psychodynamicznym zorientowana jest na długoterminową pracę dającą trwałe efekty, oraz zmierzającą do globalnej poprawy sytuacji życiowej klienta we wszystkich obszarach jego funkcjonowania.
  http://psychodynamiczna.org
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008