Linki
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://herbcio.pl/melisa-lekarska-10-zastosowan-i-wlasciwosci/. Melisa lekarska
Dlaczego wojna jest szkodliwa dla dzieci?. Co to znaczy zło konieczne?
https://aktinet.pl/jak-wykryc-usterki-w-terenie/. Jak wykryć usterki w terenie?

Nauka
 • Blog naukowo techniczny
  Witamy! Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Codziennie, w setkach uniwersytetów i ośrodków badawczych na całym świecie, są dokonywane przełomowe odkrycia. Na stronach bloga naukowo technicznego będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach z różnych części świata. Aktualności i odkrycia ze świata nauki, głównie z zakresu biologii, biotechnologii, medycyny, nowych technologii.
  http://naukowo-techniczny.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Gry i zabawy ruchowe dla dzieci które uczą
  Zapraszamy na naszą stronę którą poświęciliśmy rozwojowi intelektualnemu dzieci. Na stronie znajdziecie wiele ciekawych artykułów jak ćwiczyć umysł dziecka min poprzez odpowiednie gry. Jest również dział poświęcony metodom wychowania dziecka. Strona jest przeznaczona szczególnie dla rodziców oraz nauczycieli. Zapraszamy!
  http://www.rozwojintelektualnydziecka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • gimpol
  Strona edukacyjna poświęcona wiedzy z języka polskiego i szeroko pojętej kultury rodzimej. Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do uczniów szkół gimnazjalnych, ale nie tylko, gdyż zawiera informacje, które mogą zaciekawić wszystkich tych, którzy interesują się choć trochę językiem ojczystym.
  http://www.gimpol.za.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tanie Tłumaczenia z angielskiego
  Polishenglish4u.com oferuje tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski o każdej porze dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. Oferta odnosi się do wszystkich typów tłumaczeń bez względu na poziom trudności bądź czas ich realizacji. Wszystkie detale cenowe ustalane są po indywidualnych konsultacjach z klientem w celu dostosowania oferty do jego wymagań. Firma tłumaczy zarówno proste jak i skomplikowane, specjalistyczne teksty oferując dodatkowe fachowe konsultacje. Tłumaczenia zawierają listy, publikacje, książki, broszury, programy komputerowe, nagrania audio i wideo oraz pozostałe formy wymagające tłumaczenia.
  http://www.polishenglish4u.com/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008