Linki
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (481)
https://herbcio.pl/eukaliptus-jakie-sa-korzysci-zdrowotne/. Eukaliptus: Jakie są korzyści zdrowotne?
Jak rozmnażać Dracaena Angolensis?. Jakiej temperatury potrzebuje Dracaena Angolensis?
Bóle zatok. Zioła na zatoki

Nauka
 • egzamin gimnazjalny, zadania matematyczne
  strona z zadaniami matematycznymi z zakresu z gimnazjum i liceum. Na stronie można przetestować swoją wiedzę, sprawdzić się pod kontem egzaminu gimnazjalnego jak i maturalnego, a także wykonać test ilorazu inteligencji IQ. Zadania przejrzyście rozłożone i dokładnie opisane. Miłego rozwiązywania!
  http://www.twojegzamin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła pomaturalna
  Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników Ochrony. Posiada sieć oddziałów na terenie całego kraju. Umożliwia uzyskanie licencji pierwszego i drugiego stopnia. Pomaga zdobyć zawód detektyw i ochroniarz. Bez wpisowego. Szkoła oferuje również stypendia dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej. Jeśli marzysz o zawodzie Detektyw koniecznie się zapisz do szkoły. Ochikara najlepsza szkoła policyjna i wojskowa.
  http://www.ochikara.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Podręczniki szkolne - bookandmore.pl
  Internetowa giełda nawych i używanych książek i podręczników. Tysiące ofert, niskie ceny ! Kup - sprzedaj - podręczniki - książki ! Nowoczesny e-antykwariat bookandmore.pl Podręczniki szkolne, skrypty akademickie, encyklopedie i słowniki, atlasy, mapy, i dużo więcej ! Bookandmore.pl giełda książek !
  http://bookandmore.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Active English and Languages Education Centre
  oferuje profesjonalną naukę języków : portugalskiego, japońskiego, chińskiego, niderlandzkiego, norweskiego, fińskiego, szwedzkiego, arabskiego, tureckiego, hebrajskiego, hausa, greckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, chorwackiego, angielskiego, duńskiego, twi, swahili, polskiego, rosyjskiego, łacińskiego, koreańskiego, języka migowego, wietnamskiego, joruby, igbo, tagalogu, urdu, hindi, litewskiego, laotańskiego, albańskiego, bośniackiego, bułgarskiego, węgierskiego, rumuńskiego, perskiego, ukraińskiego, słoweńskiego, słowackiego i macedońskiego.
  http://www.activeschool.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Elektronika i Elektrotechnika na Uniwersytecie w Nottingham
  Zakład Badań Systemów Elektrycznych i Optyki zajmuje się badaniami nad innowacyjnymi metodami korzystania z i rozwijania technologii elektrycznych, elektronicznych, optycznych i materiałowych w celu rozwiązywania szerokiego zakresu problemów technicznych w przemyśle oraz w naukach biologicznych, w skalach rozmiarów od kilometrów do nanometrów. W dużym stopniu badania te opierają się na naszej wiedzy specjalistycznej o modelowaniu elektromagnetycznym. Zakład posiada silne powiązania z innymi wiodącymi instytutami badawczymi oraz partnerami przemysłowymi na całym świecie i jest zaangażowany w wiele pionierskich projektów o znaczeniu globalnym.
  http://www.nottingham.ac.uk/~ezzfmt/oban/polish/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008