Linki
Jaki jest największy krater uderzeniowy?. Jak duże mogą być kratery uderzeniowe?
https://aktinet.pl/ile-procent-z-90-wynosi-72/. Ile procent z 90 wynosi 72?
https://doszwecji.pl/szwedzkie-zabawki-drewniane/. Szwedzkie tradycyjne zabawki drewniane}
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek (996) medyczne.

Nauka
 • Ankieta internetowa do badań naukowych
  Prowadząc badania naukowe wielu pracowników uczelni zastanawia się jak obniżyć koszty wykonania takiego badania. Jeśli chodzi o badania ankietowe prowadzone za pośrednictwem internetu, najprościej jest skorzystać a portalu ankieta.org dzięki któremu za darmo można utworzyć i przeprowanic ankietę internetow. Ponadto można taniej zlecić usługę analiz statystycznych do badań ankietowych na portalu statystyka.org.pl Polecam więc stronę ankieta.org celem obniżenia kosztów badań naukowych internetowych.
  http://ankieta.org
  Zgłoś nie działający link/spam
 • www.ekopartner-silesia.pl
  Firma Ekopartner Silesia już od kilkunastu lat zajmuje się recyklingiem plastiku. Recykling tworzyw sztucznych to dla nas nie jedynie praca, niemniej jednak również misja. Pozyskujemy odpady z tworzyw sztucznych i staramy się wydobyć z nich wszystko, co da się ponownie wykorzystać. Jako skup plastiku przyjmujemy nakrętki z butelek, plastiki samochodowe, skrzynki plastikowe, niemniej jednak też inne odpady z tworzyw sztucznych. Zajrzyj na stronę: http://ekopartner-silesia.pl/. Zapraszamy do współpracy! Nasza firma posiada wieloletnie wiedzę praktyczną. Pomożemy wszystkim wyselekcjonować rozwiązanie najlepiej pasujące do Twoich wymagań.
  http://ekopartner-silesia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Patoid- świat porad
  Patoid.pl to witryna na której zawarte są nowinki ze świata ciekawostek. Na naszej stronie każda osoba znajdzie coś dla Siebie. Tematy podzielone są na rózne kategorie takie jak np.: Biznes i Ekonomia, Dom i Ogród, Internet, Motoryzacja, Porady. Uroda i Zdrowie, oraz wiele innych. Serdecznie zapraszamy do czytania naszych nowych wpisów - twórcy Patoid.
  http://patoid.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008