Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/czy-paproc-szparagowa-bedzie-sie-rozprzestrzeniac/. Czy paproć szparagowa będzie się rozprzestrzeniać?
https://aktinet.pl/czy-roslina-zz-jest-toksyczna/. Czy roślina ZZ jest toksyczna?
https://aktinet.pl/co-sie-dzieje-gdy-nie-pijesz-wystarczajacej-ilosci-wody/. Co się dzieje, gdy nie pijesz wystarczającej ilości wody?
Ile czasu upłynęło od listopada 2007 r.?. Jaki jest mój wiek, jeśli urodziłem się w 1999 r.?

Inne
 • Wieczorki zapoznawcze dla seniorów Przemyśl
  Spółdzielnia Socjalna SENIOR w Przemyślu, zarejestrowana została w styczniu 2014 roku. Do życia powołała ją grupa sześciu osób bezrobotnych: sześć kobiet zdesperowanych bezczynnością i gotowych do działania – nawet w ramach wolontariatu, byleby wyjść z uczucia beznadziei, nieprzydatności wreszcie wykluczenia społecznego.
  http://seniorprzemysl.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Medycyna estetyczna Rzeszów
  Szanowni Państwo nazywam się Tomasz Owsiany jestem lekarzem medycyny o specjalności chirurgia ogólna, zajmuje się również wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Mój gabinet zapewnia fachową poradę oraz chirurgiczną pewność i precyzję wykonania zabiegu. W mojej ofercie można znaleźć: botox, wypełniacze - kwas hialuronowy, mezoterapię, a także peeling medyczny. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
  http://medycyna-estetyczna-owsiany.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Komunijny.pl - pamiątki Pierwszej Komunii Świętej
  Komunijny.pl - pamiątki Pierwszej Komunii Świętej. Brakuje Ci pomysłu na idealny podarunek dla dziecka przystepującego do Pierwszej Komunii Świętej? Jeżeli nie wiesz co wybrać na prezent, by uszczęśliwić dziecko i mieć świadomość trafionego prezentu zapoznaj się z artykułami które pomogą w trafnym wyborze prezentu na Pierwszą Komunię.
  http://komunijny.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rekolekcje dla narzeczonych
  Dom rekolekcyjny w Częstochowie zaprasza wszystkich pragnących pogłębić własną wiarę duchową w tak szczególnym miejscu jakim jest Jasnogórskie Sanktuarium. W naszym Domu znajdziesz miejsce dla siebie i Twojej rodziny na czas pobytu w Częstochowie. Pomagamy w zorganizowaniu: dni skupienia, spotkań formacyjnych, rekolekcji, warsztatów oraz dłuższych pobytów zorganizowanych wspólnot takich jak np. Oazy, grupy ministrantów. Wiele młodych par szykujących się do przyjęcia sakramentu małżeństwa również nawiedza nasz Dom Pielgrzyma. Planujemy odrębnie dla nich rekolekcje dla narzeczonych. Zapewniamy serdecznie spędzony czas przy jednoczesnym wzmacnianiu swojej wiary.
  http://www.czestochowa.chrystusowcy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008