Nasi partnerzy
Linki
read more. click here
drukowanie flag. drukowanie flag (967)
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (236)
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali (80) .

Inne
 • Aranżacja wnętrz
  Meble w stylu Ludwika XIV duże, ciężkie, o prostych, symetrycznych podziałach, wsparte głównie na kwadratowych w przekroju nogach. Bardzo często wykorzystywano egzotyczne gatunki drzew (głównie heban, migdałowce). Meble zdobiono rzeźbą, markieterią, brązami i laką. Do charakterystycznych mebli skrzyniowych należały kabinety, sekretery, kredensy, szafki, biurka, a pod koniec wieku komody. Meble szkieletowe okresu Ludwika XIV pokryte były gobelinem, jedwabiem lub pozłacana skórą.
  http://aranzacjawnetrz.gao.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • polski dla cudzoziemców wrocław
  Nie jest to łatwe dla obcokrajowców, szczególnie na początku ich pobytu w Polsce, ze względu na ograniczenia językowe. Z nauczycielem zawsze łatwiej. Naszym studentom pomagamy: zrobić zakupy (również specjalistyczne),umówić się na wizytę do lekarza lub fryzjera, złożyć reklamację w sklepie, przygotować i przetłumaczyć przemówienia okolicznościowe oraz załatwić wiele innych nietypowych spraw. "Marzenia" to skuteczne kursy języka polskiego, pozwalające cudzoziemcom przełamać strach i barierę językową oraz dające radość i satysfakcję z mówienia po polsku w autentycznych sytuacjach: w sklepie, kiosku, restauracji, biurze podróży, banku i wielu innych miejscach.
  http://marzenia.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • włóknina ścierna
  Sprzedaż produktów firmy ABRASIVI obejmuje szeroką gamę materiałów ściernych przeznaczonych specjalnie do obróbki metalu, drewna, tworzyw sztucznych i marmuru. Włóknina ścierna to bardzo elastyczny materiał ścierny odporny na wodę i rozpuszczalniki, o wysokiej zdolności do nadawania struktury matowanej a także niskim stopniu odkształcania i odbarwiania obrabianych przedmiotów.Włóknina ścierna nie zmienia się pod wpływem pracy umożliwiając jego wielokrotne użytkowanie oraz stałą wydajność.
  http://abrasivi.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • gięcie poliwęglanu
  Poliwęglan to światło-przepuszczalny materiał budowlany , który łączy w sobie bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną, przepuszczalność światła, lekkośc. Płyty poliwęglanowe komorowe jak i płyty poliwęglanowe lite produkowane są metodą ekstruzji z granulatu poliwęglanowego. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym gięciem poliwęglanu, spawanie plastiku. Dwunastoletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki tworzyw sztucznych pozwala nam powiedzieć, że o plastikach wiemy prawie wszystko.
  http://all-plast.pl/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008