Nasi partnerzy
Linki
Ile litrów pomieści kwarta suchej miary?. Ile szklanek wody mieści się w jednym galonie?
https://aktinet.pl/czy-dyskryminacja-cenowa-jest-dobra-czy-zla/. Czy dyskryminacja cenowa jest dobra czy zła?
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki (84) medyczne.
Profesjonalne usługi remontowe Poznań. Profesjonalne usługi remontowe Poznań (212)

Inne
 • Pomaganie
  Strona przeznaczona jest dla wszystkich internautów, którzy lubią i pragną pomagać innym. Powstała po to, aby poinformować jeszcze nie zorientowanych internautów, o tym, iż w niezwykle łatwy sposób, siedząc przed monitorem mogą za pomocą klikania pomóc bezdomnym, biednym ludziom a także zwierzętom. Na tej stronie wyszukasz wiele rozmaitych adresów stron internetowych. Przechodząc na daną stronę internetową, klikasz w grafikę umieszczoną w widocznej lokalizacji i pomagasz. Takie klikanie nie kosztuję Cię nic, no może poza poświęceniu kilku chwil codziennie. Dołącz do nas i pomóż nam w tym, by jak najwięcej osób wchodziło na te strony i pomagało. Pamiętaj, dzisiaj Ty wspierasz, jutro Ty możesz potrzebować pomocy.
  http://pomoc.kz1.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wspaniali.pl
  Zapraszamy do serwisu wspaniali.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo ciekawych i inspirujących opowieści. Serwis ten to miejsce, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą publikować historie o swoich bliskich i znajomych lub też zupełnie obcych osób, w których osoby te wykazały się niezwykłą życzliwością. Zapraszamy.
  http://wspaniali.pl/user/Inspirello
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Analizersi.pl
  Analizersi, to serwis z niezwykle popularnymi zdjęciami tzw. memami dotyczącymi różnych aspektów życia. Najczęściej są to ilustrowane historyjki dotyczące życia młodzieży. Wystarczy się zarejestrować by móc uczestniczyć w społeczności serwisu. Zapraszamy.
  http://analizersi.pl/user/Inspirello
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fabryka memów
  Zapraszamy do serwisu internetowego fabrykamemow.pl. To miejsce gdzie znaleźć można mnóstwo dowcipnych obrazków z dowcipnymi komentarzami, które w satyryczny sposób komentują aktualną rzeczywistość. Zarejestruj się i publikuj swoje memy lub komentuj innych. Zapraszamy do fabryki memów.
  http://fabrykamemow.pl/user/Inspirello
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Naprawa, wózki inwalidzkie specjalne
  Potrzebujesz dobrego, solidnego i sprawdzonego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego zapraszamy na stronę internetową naszej firmy, która ma wyrobioną pozycje w kraju. W naszej ofercie znajdziesz wózki inwalidzkie specjalne, wózki inwalidzkie elektryczne oraz inny sprzęt ułatwiający codzienne życie osób niepełnosprawnych. Odpowiednio przeszkolona kadra pracownicza pomoże we wszystkich aspektach prawnych powiązanych z uzyskaniem dofinansowania na zakup nowego sprzętu. Firma nie tylko sprzedaje ale prowadzi również gwarancyjny i pogwarancyjny.
  http://www.ortcare.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008