Nasi partnerzy
Linki
Dlaczego tylko niektóre pierwiastki są magnetyczne?. Dlaczego substancje mają właściwości magnetyczne, wyjaśnij na odpowiednim przykładzie?
https://aktinet.pl/jak-nazywa-sie-otwor-na-szczycie-wulkanu/. Jak nazywa się otwór na szczycie wulkanu?
https://aktinet.pl/jak-powstaje-granica-frontu/. Jak powstaje granica frontu?
https://aktinet.pl/co-to-jest-tona-mokra/. Co to jest tona mokra?

Blog transportowy
 • Poradnik transportowy
  Poradnik transportowy to specjalistyczny blog skierowany dla branży TSL. Przeczytasz na nim między innymi więcej o konwencji CMR. Wszystkie strony przystępujące do konwencji CMR zgadzają się uregulować w jednolity sposób warunki umowy międzynarodowego przewozu drogowego towarów. Konwencja CMR w szczególności ujednolica dokumenty transportowe oraz odpowiedzialność przewoźnika za przewóz towarów. CMR stosuje się niezależnie od miejsca zamieszkania i przynależności państwowej stron. Obowiązuje ona także wówczas, gdy przewozy wykonywane są przez państwa lub instytucje rządowe i organizacje.
  http://poradniktransportowy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Poradnik przewoźnika
  Z poradnika przewoźnika wyczytasz, że konwencję CMR stosuje się także do całości przewozu gdy pojazd przewożący towar przewożony jest na części drogi morzem, koleją, śródlądową drogą wodną lub powietrzem bez przeładunku. Stosując się do konwencji przewoźnik odpowiada za swoje własne czyny i zaniedbania oraz czyny i zaniedbania swoich pracowników oraz innych osób, z usług których korzysta w celu wykonania przewozu. Dowodem zawarcia umowy przewozu jest list przewozowy CMR (wystawiany w trzech oryginalnych egzemplarzach). Chcesz dowiedzieć się więcej to wejdź na poradnikprzewoznika.pl
  http://poradnikprzewoznika.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Poradnik spedytora
  Poradnik spedytora radzi w wielu trudnych codziennych sytuacjach, które dotykają pracowników firm spedycyjnych. Często proszą oni o zagadnienie jakichś zagadnień. Dlatego na blogu poradnikspedytora.pl znajdziesz informację na temat ADR. Jest to europejska umowa dotycząca krajowego i międzynarodowego przewozu drogowego towarów niebezpiecznych (ustawa z dnia 19.08.2011r. dotyczy także przewozów koleją i żeglugą śródlądową). Przepisy ADR są aktualizowane w cyklu dwuletnim. Zmieniły się one ostatnio w 2011r. i obowiązują do dnia dzisiejszego. Aby sprawdzić czy dany towar jest niebezpieczny (według klasyfikacji substancji niebezpiecznych) należy skonsultować się z doradcą ADR.
  http://poradnikspedytora.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Poradnik o giełdach transportowych
  Autorzy poradnika o giełdach twierdzą, że wiele osób związanych z transportem i spedycją wykorzystuje w swojej pracy nowoczesne narzędzia IT. Udowodniono bowiem, że są one bardzo skuteczne i optymalizują działania w różnych obszarach firmy. Takich programów jest wiele i służą one czasami jednemu, czasami wielu celom. Do najbardziej rozpowszechnionych należy zapewne giełda transportowa, która od wielu lat udostępnia uczestnikom łańcucha dostaw możliwość wymiany informacji o oczekujących samochodach gotowych pod załadunek oraz przeznaczonych dla nich wolnych ładunkach.
  http://gielda-ladunkow.com/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008