Nasi partnerzy
Linki
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien (822)
https://doszwecji.pl/10-niedrogich-szwedzkich-marek-odziezowych-ktore-powinienes-znac/. 10 niedrogich szwedzkich marek odzieżowych
https://www.blueholiday.pl. https://www.blueholiday.pl (803)
Hafty. Profesjonalny Hafty (39) komputerowy.

Blog transportowy
 • Blog o bezpieczeństwie ładunków
  Na Blogu bezpieczneladunki.pl znajdziesz wiele przydatnych informacji, które będziesz mógł wykorzystać w swojej codziennej pracy. Np nie każdy wie, że przewoźnik powinien się ubezpieczyć. Gdzie jednak zrobić to najlepiej, które towarzystwo oferuje dobrą polisę OCP? Zazwyczaj dobre towarzystwo ubezpieczeń zanim zaproponuje nam OCP (czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika krajowego i międzynarodowego), przygotowuje symulację w oparciu o ogólne informacje uzyskane w trakcie rozmowy z przewoźnikiem. Takie towarzystwo powinno mieć sprecyzowane jasne i korzystne zapisy OWU (ogólne warunki ubezpieczenia).
  http://bezpieczneladunki.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nowości transportowe
  Na blogu o tslnews.pl znajdziesz aktualności oraz przydatne informacje dotyczące branży transportowej. Są to głównie informacje praktyczne, jak to, że: zakres ubezpieczenia w dobrym OCP powinien objąć także rażące niedbalstwo i winę umyślną, wydanie towaru osobie nieuprawnionej, odpowiedzialność za podwykonawców, jak również inne ryzyka, które ciążą na przewoźniku zgodnie z obowiązującymi go przepisami polskiego i międzynarodowego prawa. Powinna być także możliwość wyboru różnych wariantów. Bogate doświadczenie zawodowe przy obsłudze klientów branży TSL jest bardzo ważne, dlatego warto znaleźć ubezpieczyciela cieszącego się dobrą opinią i długoletnim stażem.
  http://tslnews.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Blog o wolnych frachtach
  Na blogu TSL News znajdziesz najważniejsze informacje mogące przydać sie każdemu pracownikowi branży transportowej. Jednym z nich jest wyjaśnienie zagadnienia czym jest list przewozowy - to dokument stanowiący dowód zawarcia umowy o usługę przewozową lub pocztową, a także dowód doręczenia przesyłki do odbiorcy. Konkretyzuje on treść i warunki umowy w sposób dostępny dla wszystkich podmiotów uczestniczących w przewozie przesyłki. List przewozowy wystawia wysyłający, a odbiorca otrzymuje go od przewoźnika wraz z towarem (jest on dołączony do frachtu i towarzyszy przesyłce podczas całego procesu przewozu).
  http://wolnefrachty.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Blog o pracy w transporcie
  Blog 9godzin.pl to moje codzienne 9 godzin w transporcie na którym znajdziesz wiele opisanych przeze sytuacji i zagadniej jak choćby ta dotycząca listu przewozowego: treść listu przewozowego została określona w kodeksie cywilnym w art. 779. Dokument ten musi zawierać m.in.: adres nadawcy i odbiorcy, miejsce przeznaczenia, nazwę, ilość i objętość towaru, rodzaj opakowania, rodzaj przewozu i wartość rzeczy. Przewoźnik może sprawdzić zgodność deklarowanej wartości z rzeczywistą i w wypadku zastrzeżeń zaznaczyć to w liście. List przewozowy może mieć formę pisemną, występować w postać przekazu elektronicznego, wydruku komputerowego i innego dokumentu zawierającego postanowienia, które każdy list przewozowy musi zawierać.
  http://9godzin.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008