Nasi partnerzy
Linki
Jak obliczyć, że 64 jest podzielne przez 16?. Ile to jest 64 na 100, wyrażone w procentach?
https://polska-dania.pl/jezyk-dunski-dialekty-i-struktura/. https://polska-dania.pl/jezyk-dunski-dialekty-i-struktura/
Jak odczytywać stopnie na mapie?. Ile godzin liczy jeden stopień naukowy?
https://herbcio.pl. Jak uprawiać zioła?

Blog transportowy
 • Transport europejski
  Z poradnika o transporcie europejskim dowiesz się, że doradcę transportowego według prawa musi wyznaczyć przedsiębiorca firmy na swój własny koszt. Doradca w firmie może być jeden lub kliku. Zajmują się oni sprawami bezpieczeństwa w transporcie towarów niebezpiecznych oraz są odpowiedzialni za wspieranie działań zapobiegających zagrożeniom dla osób, mienia i środowiska. Sam przedsiębiorca zobowiązany jest także do prowadzenia nadzoru wewnętrznego jeśli wykonuje przewóz towarów niebezpiecznych lub związany z tym przewozem załadunek lub rozładunek towarów niebezpiecznych.
  http://transporteuropejski.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Poradnik - giełda transportowa
  Giełda transportowa to zatem ogromny rynek wymiany informacji handlowych oraz sposób na podjęcie międzynarodowej współpracy na rynku zleceń doraźnych. Jednak giełda transportowa to także inne systemy, w śród których należy wymienić elektroniczne mapy z możliwością kalkulacji kosztów przejazdu, czy tracking pojazdów, a więc śledzenie konkretnego samochodu z ładunkiem podczas drogi. Giełda transportowa to kompleksowe rozwiązanie dla przewoźników i spedytorów. Chcesz przeczytać więcej o tym temacie to zapraszamy na stronę gieldafrachtowa.pl.
  http://www.gieldafrachtowa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Dworce kolejowe w Polsce
  Witryna zwiera wiele ciekawych zdjęć i opisów dworców kolejowych w Polsce. Przedstawiane są fotografie tych budynków i opis ich aktualnego stanu. Na fotografiach również poczekalnie, perony, oraz informacje o liniach przy których one się znajdują. Strona jest często aktualizowana.
  http://www.dworzec-kolejowy.blogspot.com
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008