Nasi partnerzy
Linki
Jaki jest największy krater uderzeniowy?. Jak duże mogą być kratery uderzeniowe?
Producent obuwia męskiego. Producent obuwia męskiego (987)
Praca doktorska. Praca doktorska (337)
druk flag. druk flag (212)

Taniec
 • Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny
  Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom. STUDIO TAŃCA STYL to grupa uzdolnionych choreografów, instruktorów tańca i tancerzy zajmujących się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne. STUDIO TAŃCA STYL współpracuje ze znanymi firmami w kraju i poza jego granicami, organizując, współorganizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju spektaklach, projektach, przedsięwzięciach oraz eventach, z zakresu tańca, teatru, muzyki i sztuk wizualnych.
  http://www.studiostyl.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Atelie Grupa
  Jesteśmy grupą taneczną i akrobatyczną, która oferuje własne usługi na różnego rodzajach imprezach firmowych, integracyjnych czy szkoleniach. Jeżeli organizujesz takie imprezy, na pewno wiesz jak ważne jest zapewnienie fajnych atrakcji. Nasza grupa to specjaliści w swoim fachu, którzy wykonają najlepszy taneczny show. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o opisywanej działalności, warto zajrzeć na naszą stronę, tam dowiesz się co możemy Ci zaoferować. Prezentujemy naszą cała grupę i przykładowe eventy jakie realizujemy.
  http://ateliegrupa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pole dance Poznań
  Chcesz poznać tajniki tańca pole dance? Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia wyjątkowego miejsca Body Femme. Prowadzimy zajęcia z pole dance, exotic oraz stretching pole. Warsztaty prowadzone są przez nasze przeszkolone instruktorki, gwarantując tym samym swobodną i bezpieczną atmosferę. Zajmujemy się również organizacją niezapomnianych wieczorów panieńskich. Zapraszamy!
  http://bodyfemme.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła Tańca
  Jesteśmy szkołą tańca, miejscem oferującym pielęgnację pasji, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Naszym celem jest wszechstronny rozwój wszystkich osób uczestniczących w zajęciach tanecznych, bez względu na to, na jakim etapie tanecznej kariery się znajdują. Oferujemy naukę tańca w różnych stylach - od tańca towarzyskiego, po akrobatykę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży tanecznej i współpracy z fantastycznymi instruktorami stworzyliśmy wspaniałe miejsce, w którym zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe, mogą pielęgnować swoją pasję. Zapraszamy!
  http://royaldance.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008