Nasi partnerzy
Linki
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Diamenty - wycena - Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w Diamenty - wycena - Diamond Expert .
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .

Taniec
 • Studio Tańca Styl - profesjonalna szkoła tańca i zespół taneczny
  Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom. STUDIO TAŃCA STYL to grupa uzdolnionych choreografów, instruktorów tańca i tancerzy zajmujących się różnorodnymi formami ruchu: show dance, taniec klasyczny, towarzyski, charakterystyczny, jazz, modern, funky, break dance, hip-hop, akrobatyka i inne. STUDIO TAŃCA STYL współpracuje ze znanymi firmami w kraju i poza jego granicami, organizując, współorganizując lub uczestnicząc w różnego rodzaju spektaklach, projektach, przedsięwzięciach oraz eventach, z zakresu tańca, teatru, muzyki i sztuk wizualnych.
  http://www.studiostyl.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Atelie Grupa
  Jesteśmy grupą taneczną i akrobatyczną, która oferuje własne usługi na różnego rodzajach imprezach firmowych, integracyjnych czy szkoleniach. Jeżeli organizujesz takie imprezy, na pewno wiesz jak ważne jest zapewnienie fajnych atrakcji. Nasza grupa to specjaliści w swoim fachu, którzy wykonają najlepszy taneczny show. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o opisywanej działalności, warto zajrzeć na naszą stronę, tam dowiesz się co możemy Ci zaoferować. Prezentujemy naszą cała grupę i przykładowe eventy jakie realizujemy.
  http://ateliegrupa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Pole dance Poznań
  Chcesz poznać tajniki tańca pole dance? Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia wyjątkowego miejsca Body Femme. Prowadzimy zajęcia z pole dance, exotic oraz stretching pole. Warsztaty prowadzone są przez nasze przeszkolone instruktorki, gwarantując tym samym swobodną i bezpieczną atmosferę. Zajmujemy się również organizacją niezapomnianych wieczorów panieńskich. Zapraszamy!
  http://bodyfemme.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008