Nasi partnerzy
Linki
Praca licencjacka politologia. Praca licencjacka politologia
Pisanie prac z informatyki. Pisanie prac z informatyki
Praca magisterska kosmetologia. Praca magisterska kosmetologia
Prywatne korepetycje w Katowicach - język polski. Prywatne korepetycje w Katowicach - język polski

poligrafia DTP


 • Koszulki Nadruki
  Firma Struś wykonuje nadruki reklamowe na światowym poziomie. Proponuje koszulki z nadrukiem i wiele innych. Wprowadzona doskonała jakość cyfrowych nadruków wpisuje się w najnowsze trendy reklamowe. Firma oferuje Klientom nowoczesną technikę wykonania i najwyższą jakość produktów objętą gwarancją.
  http://www.strus.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ksero, oprawa prac, wydruki - Warszawa
  Copy Student zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie: usługi kserograficzne czarno-białe na folii i papierze, miękka i twarda oprawa prac dyplomowych, wydruki laserowe na papierze i folii, termobindowanie i bindowanie, sprzedaż artykułów biurowych, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie oraz docinanie na gilotynie.
  http://www.copystudent.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Projekt ulotek
  Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem oraz drukiem materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki, plakaty i inne. Wszystkie zlecenia wykonywane są w technice offsetowej co gwarantuje najwyższą jakość przy bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki nam możesz łatwo i dobrze się zareklamować.
  http://www.student-druk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oficyna Wydawnicza Impuls
  Oficyna Wydawnicza Impuls to wydawnictwo naukowe i księgarnia internetowa. Przygotowuje do druku i drukuje na zlecenie klientów wszelkie publikacje.W ofercie posiadamy nowości wydawnicze, publikacje naukowe, książki o tematyce pedagogika specjalna, socjologia, psychologia, gerontologia, resocjalizacja, wydawnictwa muzyczne. Oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy: skład komputerowy (DTP), projekty okładek, opracowanie typograficzne i plastyczne prac, pozyskanie zdjęć z renomowanych agencji fotograficznych, wielostopniową redakcję i korektę książki, jej druk i oprawę (miękką, broszurową lub twardą, szytą),archiwizowanie publikacji na CD i przygotowanie do wykorzystania w druku cyfrowym
  http://impulsoficyna.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008