Linki
https://aktinet.pl/z-jakiej-liczby-18-stanowi-75/. Z jakiej liczby 18 stanowi 75%?
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
https://herbcio.pl/melisa-lekarska-10-zastosowan-i-wlasciwosci/. Melisa lekarska
Dlaczego wojna jest szkodliwa dla dzieci?. Co to znaczy zło konieczne?

Biuro tłumaczeń
 • biuro tłumaczeń
  Biuro tłumaczeń przez Internet. Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów specjalistycznych wszelakiego rodzaju, poczynając od instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, poprzez teksty biznesowe, lokalizację oprogramowania komputerowego oraz teksty medyczne. Prowadzona przez nasze biuro tłumaczeń działalność jest w pełni internetowa, co pozwala na ograniczenie kosztów zarówno po stronie klienta, jak i po stronie biura tłumaczeń. Proponujemy darmową wycenę tłumaczenia, która gotowa jest już w ciągu godziny od otrzymania zgłoszenia. Dla stałych i nowych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki na tłumaczenia w zależności od objętości tekstu i stopnia powtórzeń.
  http://www.tanietlumaczenia.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumaczenia z angielskiego Warszawa.
  Tłumaczenia specjalistyczne z języka angielskiego, wykonane przez absolwentkę anglistyki. Oferta obejmuje takie działy jak np. - ekonomiczne - prawno-prawnicze - unijne - medyczne - medialne - ogólno naukowe .Zasięg usługi- Warszawa lub drogą e-meilową całą Polskę. Cena: 40zł netto / każda rozpoczęta strona (1400 znaków ze spacjami) W przypadku tłumaczeń błyskawicznych - cena do indywidualnego ustalenia. Telefon: (+48) 600 123 603 Internet: http://www.friendly.waw.pl/tlumaczenia.html E-Mail: www.friendly.waw.pl@gmail.com
  http://www.friendly.waw.pl/tlumaczenia.html
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przekłady - język francuski
  Różne tłumaczenia z francuskiego świadczy cenione biuro tłumaczeń francuskiego – Supertłumacz. Bez wątpienia współpraca z biurem, zapewnia wysokiej klasy tłumaczenia techniczne, francuski to ogromnie użyteczny język. Wszystkie zlecenia są wykonywane ze sporym zaangażowaniem. Bliższe dane znajdują się na witrynie www. Rzetelny tłumacz (francuski to niebywale popularny język, w którym realizuje tłumaczenia) ukończył filologię francuską, posiada prócz tego ogromne doświadczenie. Z precyzją wykonuje tłumaczenia treści technicznych.
  http://www.tlumaczeniafrancuskiego.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tłumacz przysięgły angielskiego
  Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia dla osób prywatnych oraz dla takich klientów jak przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe, importujące i eksportujące wyroby i usługi, kancelarie adwokackie i notarialne, urzędy miast i gmin, starostwa, towarzystwa ubezpieczeniowe, wydawnictwa i agencje reklamowe.
  http://www.translatpol.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008