Linki
https://aktinet.pl/jaki-procent-z-30-dolarow-stanowi-6-dolarow/. Jaki procent z 30 dolarów stanowi 6 dolarów?
https://aktinet.pl/jaka-role-w-wojnie-rewolucyjnej-odegrali-afroamerykanie-i-rdzenni-amerykanie/. Jaką rolę w wojnie rewolucyjnej odegrali Afroamerykanie i rdzenni Amerykanie?
https://herbcio.pl. Zioła na wątrobę
https://aktinet.pl/co-to-jest-lancuch-wulkaniczny/. Co to jest łańcuch wulkaniczny?

Forum edukacyjne
 • Forum edukacyjne
  Forum edukacyjne, pomoc w nauce, zadania, przyjaciele. Na forum można porozmawiać na wiele interesujących tematów, można uzyskać pomoc w nauce. Można także podzielić się doświadczeniem w zakresie nauki. Wszyscy są mile widziani zapraszamy.
  http://forumszkolne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Edukacja
  Jeżeli szukasz dobrej strony edukacyjnej z darmowymi i ciekawymi ćwiczeniami z języka polskiego to koniecznie wejdź na stronę dyktanda.net. Zostały tam zamieszczone darmowe dyktanda online. Doskonałe ćwiczenie dla uczniów z klas 1 - 3 szkoły podstawowej.
  http://www.dyktanda.net
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Angielski
  Zapraszamy na forum języka angielskiego AngForum.com - rozmawiaj, dyskutuj, zadawaj pytania związane z językiem angielskim bez konieczności rejestracji w portalu. Znajdziesz tu informacje o egzaminach tj. matura, egzamin gimnazjalny, CAE, CPE, FCE i inne. Pomożemy Ci także przy odrobieniu pracy domowej, wymowie i tłumaczeniu słów lub zwrotów, problemach z gramatyką.
  http://www.angforum.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • eGimbus - Forum Gimnazjalistów
  Wielotematyczne forum dla polskich Gimnazjalistów. Niespotykane oraz oryginalne forum. Chcesz się podzielić z nami Twoimi sposobami na szybką naukę? Nie wiesz gdzie się wybrać po gimnazjum? Zajrzyj na eGimbusa! Egzaminy gimnazjalne, pogawędki, pomoc w zadaniach domowych, efektywna i szybka nauka, ściągi...
  http://egimbus.tk
  Zgłoś nie działający link/spam


 • dzieje
  www.dzieje.org forum historyczne, forum numizmatyczne, wycena monet , historia sztuki,historia filozofii , wiedza o społeczeństwie , wos , olimpiada z historii , humor , matura z historii , wypracowania z historii , ściągi z historii , starożytność , średniowiecze , XIX wiek , krucjaty , sumerowie .
  http://www.dzieje.org
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008