Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/czy-komorka-prokariotyczna-ma-dna/. Czy komórka prokariotyczna ma DNA?
read more. click here
https://aktinet.pl/jaka-sila-dziala-na-powietrze-i-powoduje-jego-przeplyw/. Jaka siła działa na powietrze i powoduje jego przepływ?
https://herbcio.pl/ziola-na-wytrzymalosc-5-propozycji/. Zioła na wytrzymałość

Aplikacje Mobilne
 • Darmowa aplikacja SMS Android
  Jedna z najnowszych na rynku aplikacji SMS, ktora umozliwia korzystanie z bramki sms do wszystkich sieci w swoim wlasnym telefonie komorkowym. Dzieki niej nie potrzeba juz dostepu do konputera, aby moc latwo i szybko wyslac SMS z internetu. Ta aplikacja na Androida nadaje SMS nie tylko do krajowych operatorow komorkowych, ale rowniez i za granice.
  http://www.aplikacjasms.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aplikacje android
  Ciekawe i darmowe aplikacje android do znalezienia na nowo powstałej stronie o grach i innych produktach na android. Znajdziesz tu horrory android, które są tak wciągające, że nie możesz oderwać od nich oczu!. Naprawdę strona godna polecenia i każdego dnia jest aktualizowana o nowe aplikacje i gry.
  http://grynaandroid.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Aplikacje mobilne
  W 2014 roku aplikacje mobilne zostały niebywale modne. Są w stanie pomóc nam w zrzucaniu wagi, pracy oraz słuchaniu muzyki. Mnóstwo programistów trudni się kreowaniem takich aplikacji. Obecnie niemalże 65% mieszkańców naszego kraju posiada urządzenia mobilne. Kiedy pragniesz odszukać nowinki o pomocnych aplikacjach zachęcam do odwiedzenia bloga nowoczesne technologie. Poza tym na blogu badamy aplikacje mobilne, zapowiadamy o debiutach nowego oprogramowania. Oczywiście blog nowoczesne technologie to również różnorodne nowinki z branży IT.
  http://nowoczesnetechnologie.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Tworzenie aplikacji na smartfony
  Potrzebujesz dobrych, przydatnych aplikacji na urządzenia mobilne? Na tym blogu przeczytasz opisy fajnych aplikacji, zestawienia, omówienia systemów na smartfony i tablety oraz wskazówki odnośnie smartfonów. Blog poświęcony jest tylko branży mobile. Poza ciekawymi aplikacjami znajdziesz tu również artykuły o tworzeniu aplikacji mobilnych, o ich projektowaniu i reklamowaniu. Tylko przetestowane metody i proste przykłady. Przeczytaj, jak programować aplikacje mobilne i jak efektywnie wykorzystać marketing mobilny do jej promocji.
  http://aplikacjenasmartfony.blox.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Skuteczny marketing mobilny
  Marketing mobilny obecnie jest coraz powszechniejszy i warto się nie tylko dowiedzieć, czym jest, ale też pomyśleć o nim jako o strategii marketingowej biznesu. Wynika to z zwiększającej się dominacji rynku przez urządzenia mobilne oraz rosnącej liczby aplikacji mobilnych. Móg blog o marketingu mobilnym to miejsce, w którym przeczytasz to, co najważniejsze aby zrozumieć ten rodzaj marketingu oraz przeczytasz, jak osiągnąć dzięki niemu sukces. Przeczytasz tu też informacje o przydatnych aplikacjach mobilnych, sposoby ich tworzenia i promocji za pomocą marketingu mobilnego.
  http://marketingmobilny.blog.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008