Nasi partnerzy
Linki
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

masaż
 • masaż kręgosłupa
  Masaż kręgosłupa stosuje się najczęściej gdy (niezależnie od przyczyny) zespolone z nim więzadła lub mięśnie przestają pełnić swoje funkcje. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują z taką samą siłą, kręgosłup przestaje być stabilny, pogarsza się postawa, a kręgi i dyski ulegają szybszemu zużyciu. W następstwie tych zdarzeń organizm wysyła sygnał w postaci bólu pleców. Zadaniem masażu jest zlikwidowanie zwiększonego napięcia i wzmocnienie słabej tkanki mięśniowej.
  http://www.masaz-laseroterapia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • SHANTI- SPA ŁÓDŹ- MASAŻ ŁÓDŹ
  SHANTI- SPA ŁÓDŹ- MASAŻ ŁÓDŹ zapewnia wykwalifikowanych masażystów, fizjoterapeutów i kosmetyczki, którzy dołożą wszelkich starań by dopasować zabiegi i masaże do Państwa indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Przy blasku świec i przy dźwiękach orientalnej muzyki zatrzymacie się by doświadczyć niczym nie skrępowanego szczęścia.
  http://www.shantispa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sauny
  Jesteśmy firmą sprzedającą łaźnie domowe rozmaitego typu i elementy Spa, a ponadto pełne zestawy, jak na przykład grota solna czy jacuzzi. Wchodząc na naszą firmową stronę będą mieli Państwo możliwość przekonać się o naszych walorach, obejrzeć fotografie naszych przykładowych realizacji i poznać charakterystykę proponowanych przez nas produktów. Dzięki niej nawet osoby dopiero wkraczające w świat sauny będą mogły zdobyć informacje konieczne do wyboru właściwego dla siebie produktu. Prezentujemy różnorodne modele sauny (jak na przykład sauna fińska, sauna parowa czy sauna infrared), groty solnej i śnieżnej, hydromasaży.
  http://www.centrum-sauny.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rehabilitacja Dzieci Wrocław
  Stosowane przez nas rodzaje rehabilitacji prowadzą do ograniczenia okresu terapii stanów zapalnych oraz ograniczenia dolegliwości bólowych. W naszym gabinecie mieszczącym się w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu jest możliwość skorzystania z zajęć w ramach gimnastyki zapobiegającej wadom sylwetki, oraz terapii niwelującej poprawiającej wady układu szkieletowego. Namawiamy Państwa do zainteresowania się terapią , która pobudza do pracy i buduje organizm dziecka.
  http://fizjoterapiadzieci.com
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008