Nasi partnerzy
Linki
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl (363)
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali (478) .
https://aktinet.pl/gdzie-strumien-wplywa-do-jeziora-lub-oceanu/. Gdzie strumień wpływa do jeziora lub oceanu?
Co oznaczają geny?. Jakie są znane wyjątki od kodu genetycznego?

masaż
 • masaż kręgosłupa
  Masaż kręgosłupa stosuje się najczęściej gdy (niezależnie od przyczyny) zespolone z nim więzadła lub mięśnie przestają pełnić swoje funkcje. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują z taką samą siłą, kręgosłup przestaje być stabilny, pogarsza się postawa, a kręgi i dyski ulegają szybszemu zużyciu. W następstwie tych zdarzeń organizm wysyła sygnał w postaci bólu pleców. Zadaniem masażu jest zlikwidowanie zwiększonego napięcia i wzmocnienie słabej tkanki mięśniowej.
  http://www.masaz-laseroterapia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • SHANTI- SPA ŁÓDŹ- MASAŻ ŁÓDŹ
  SHANTI- SPA ŁÓDŹ- MASAŻ ŁÓDŹ zapewnia wykwalifikowanych masażystów, fizjoterapeutów i kosmetyczki, którzy dołożą wszelkich starań by dopasować zabiegi i masaże do Państwa indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Przy blasku świec i przy dźwiękach orientalnej muzyki zatrzymacie się by doświadczyć niczym nie skrępowanego szczęścia.
  http://www.shantispa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sauny
  Jesteśmy firmą sprzedającą łaźnie domowe rozmaitego typu i elementy Spa, a ponadto pełne zestawy, jak na przykład grota solna czy jacuzzi. Wchodząc na naszą firmową stronę będą mieli Państwo możliwość przekonać się o naszych walorach, obejrzeć fotografie naszych przykładowych realizacji i poznać charakterystykę proponowanych przez nas produktów. Dzięki niej nawet osoby dopiero wkraczające w świat sauny będą mogły zdobyć informacje konieczne do wyboru właściwego dla siebie produktu. Prezentujemy różnorodne modele sauny (jak na przykład sauna fińska, sauna parowa czy sauna infrared), groty solnej i śnieżnej, hydromasaży.
  http://www.centrum-sauny.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rehabilitacja Dzieci Wrocław
  Stosowane przez nas rodzaje rehabilitacji prowadzą do ograniczenia okresu terapii stanów zapalnych oraz ograniczenia dolegliwości bólowych. W naszym gabinecie mieszczącym się w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu jest możliwość skorzystania z zajęć w ramach gimnastyki zapobiegającej wadom sylwetki, oraz terapii niwelującej poprawiającej wady układu szkieletowego. Namawiamy Państwa do zainteresowania się terapią , która pobudza do pracy i buduje organizm dziecka.
  http://fizjoterapiadzieci.com
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008