Nasi partnerzy
Linki
https://herbcio.pl/6-ziol-dla-sportowcow-przed-w-trakcie-i-po-treningu/. Zioła dla sportowców
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek (153) .
Czy GMO można bezpiecznie spożywać?. Jakie są korzyści z kupowania ekologicznych owoców i warzyw?
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb (743)

Eventy
 • FX Events
  Poszukujesz firmy przygotowującej imprezy integracyjne? Zapoznaj się z ofertą FX events. Dzięki tej agencji eventowej impreza będzie utrwalona w pamięci i przyniesie oczekiwane efekty w wydajności współdziałania pracowników. FX events oferuje atrakcje motoryzacyjne, pokazy barmańskie, imprezy z udziałem gwiazd, zmagania sportowe oraz wiele innych ciekawych możliwości spędzania czasu wolnego. Jeśli myślisz o organizacji unikatowego eventu dla Twoich podwładnych skontaktuj się juz teraz!
  http://www.fxevents.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Symulator dachowania
  Nowy symulator dachowania jest udostępniany na każdą imprezę masową. Realizujemy eventy i szkolenia na terenie całej Polski. Wypożycz symulator dachowania już dziś i zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych. Nasza wypożyczalnia symulatorów dachowania posiada sporo ruchomych zestawów na specjalnych przyczepach. Sprzęt może być używany choćby w trudno dostępnych miejscach w których brak zasilania elektrycznego. Mamy własne aparaty prądotwórcze którymi możemy zasilać nasze sprzęty. Najem symulatora dachowania dokonuje się po ustaleniu dogodnych możliwościach współpracy. Symulator dachowania – cena używania przenosi się nawet tysiąckrotnie na poprawę bezpieczeństwa.
  http://symulator-dachowania.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Safety day to np.: symulator air bag
  Wynajem symulatorów to ciekawy pomysł na event motoryzacyjny i dzień bezpieczeństwa. Organizacja wszelkiego rodzaju imprez wymaga dostarczenia atrakcji na event. Atrakcje na event motoryzacyjny to także troleje oraz test stewarta. Symulator dachowania i symulator zderzeń aranżują strefę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jak ważne dla bezpieczeństwa są właściwie zamocowane pasy pokazuje symulator dachowania, Wynajem urządzeń pozwala na wzbogacenie oferty każdej imprezy firmowej. Do rywalizacji i team buildingu świetnie nadaje się symulator PIT STOP. Szybka wymiana koła to bardzo dobry sposób na realizację ciekawej atrakcji na event.
  http://symulatory24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Atrakcje rowerowe
  Atrakcje rowerowe to ogólny projekt mający na celu podnoszenie umiejętności jazdy, przyswajanie przepisów drogowych, zabawę i integrację rowerzystów. Budujemy specjalne obszary rowerowe na terenie całego kraju, promując bezpieczną jazdę rowerem. Rowerowe atrakcje składają się z zaplecza przeszkód drogowych, niekonwencjonalnych rowerów, specjalnych dróg i skrzyżowań. Oprócz tego proponujemy wynajem rowerów będących nietypowymi konstrukcjami jezdnymi. Sama jazda rowerem nie jest trudna jednak jeśli specjalne konstrukcje wymagają zmodyfikowania nawyków i specjalnej techniki jazdy, stanowi ona spore wyzwanie.
  http://atrakcjerowerowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008