Nasi partnerzy
Linki
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Zdrowie
 • Melvitsa.foliodrop.com
  Melvit to firma specjalizujące się produkcją naturalnej żywności. Od lat proponuje sporo pozycji wyrobów z najwyższej półki. Zespół pracowników codziennie pracuje na najwyższych obrotach, żeby produkty smakowały jak najlepiej a do tego były zdrowe. Aby dowiedzieć się więcej, trzeba zajrzeć na witrynę http://melvitsa.foliodrop.com/
  http://melvitsa.foliodrop.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Na co patrzeć kierując na badania psychotechniczne
  Badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne wykonuje się dla weryfikacji posiadania predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa około godziny, natomiast badanie operatorów krócej o połowę. Badanie psychologiczne i badanie psychotechniczne ważne jest na określony czas. Pracownia psychologiczna jest wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz należycie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W trakcie badań wykorzystywane są testy psychologiczne oraz testy psychotechniczne.
  http://psychobadanie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Klinika Wiśniowa
  Klinika Wiśniowa to nowoczesne centrum medyczne. Świadczymy pomoc lekarską z dziedziny urologii, chirurgii, laryngologii, jak i ortopedii. Zabiegi wykonywane są u nas na NFZ, a także prywatnie. W naszej placówce pracują najlepsi specjaliści, ponieważ pragniemy zapewnić pacjentom pomoc medyczną na światowym poziomie. Działamy od roku 1999 i od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy. Uczestniczymy też w rozmaitych programach, mających propagować profilaktykę. Szczegółowy zakres usług mogą znaleźć Państwo na naszej stronie internetowej.
  http://www.klinikawisniowa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Weterynarz Jelenia Góra Andrzej Poźniak
  Przychodnia weterynaryjna dla małych zwierząt w Jeleniej Górze prowadzona przez lekarza weterynarii Andrzeja Poźniaka mieści się przy ul. Wiosennej 18. Lecznica dla zwierząt Jelenia Góra zajmuje się leczeniem psów, kotów oraz innych małych zwierząt jak chomiki, króliki, świnki morskie i tym podobne. Weterynarz Jelenia Góra podejmuje się leczenia zachowawczego, chirurgicznego oraz diagnostyki i profilaktyki chorób. Weterynaria Jelenia Góra wykonuje wszystkie niezbędne badania specjalistyczne jak USG, RTG czy badania laboratoryjne.
  http://www.pozniak-wet.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008