Nasi partnerzy
Linki
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Zdrowie
 • Lupy stomatologiczne
  Implanty dla Ciebie to świetnie wyposażony sklep stomatologiczny, w którym można nabyć zróżnicowany wybór produktów do gabinetów stomatologicznych. Sklep ma do zaoferowania najlepsze na rynku produkty, cenione przez specjalistów. W ofercie znajdują się materiały, urządzenia i narzędzia stomatologiczne, stosowane na całym świecie. Są to m.in. narzędzia typu kleszcze, rozwieracze, osteotomy, lupy stomatologiczne, lasery. Współpraca z renomowanymi producentami, jak np. Fotona, Litemedics, Ostell, Satelec, Acteon, pozwala stworzyć ofertę dla klientów z wysokimi wymaganiami. Główną domeną sklepu stomatologicznego Implanty dla Ciebie są implanty stomatologiczne DTI, wyróżniające się wysoką jakością i trwałością.
  http://www.implant4u.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Włosy naturalne
  Wlosynaturalne.pl to strona internetowa firmy, która w swojej ofercie przedstawia różnego rodzaju włosy naturalne, które stosowane są do naturalnego przedłużania włosów. Klientki poszukujące wysokiej jakości, naturalnych włosów znajdą tutaj dla siebie bardzo duży wybór. Do wyboru dostępne są naturalne włosy rosyjskie oraz kaukaskie, a także koloryzowane włosy słowiańskie. Wszystkie oferowane produkty pod postacią włosów naturalnych dostępne są dla Klientek od ręki. Dzięki temu zamówienie realizowane jest w trybie ekspresowym.
  http://wlosynaturalne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sklep online z kosmetykami Revitalash
  Sklep on-line z kosmetykami i dodatkowo najlepszymi urządzeniami. Posiadamy kapitalne suplementy a także preparaty dla wytwornych klientek. Wpadnij i również sprawdź bonifikaty przystępne w tym pasażu internetowym. Darmowa przesyłka powyżej 200 PLN! W rejestrze sklepiku oferowane są tylko kosmetyki renomowanych wytwórców, jak: Neostrata. Każde towary do zdobycia tu w atrakcyjnych kosztach wraz z gwarantem standardów. Nasi doktorzy entuzjastycznie wesprą wszystkim w zamawianiu odpowiednich dermokosmetyków – rady są gratisowe, dodatkowo winieneś zapytać o poradę sklepowego kosmetologa. Obiecujemy wysyłkę przesyłek do 48 godzin od zlecenia. Sprawdź tą inicjatywę a także kup w sklepie!
  http://www.sklepestetyka.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wózek elektryczny
  Wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom klientów firma Balian zajmuje się dopasowaniem odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego oraz pomocą w uzyskiwaniu odszkodowań, dofinansowań i refundacji. Balian oferuje głównie: wózki inwalidzkie, pionizatory, schodołazy, łóżka rehabilitacyjne, poduszki i materace przeciwodleżynowe, sprzęt sportowy (dla osób niepełnosprawnych) oraz niezbędne akcesoria. Oprócz działalności komercyjnej Balian wspiera charytatywnie osoby niepełnosprawne dzięki Fundacji Balian Sport. Dzięki niej osoby niepełnosprawne dobrze zrehabilitowane wspierają kolegów będących dopiero na początku drogi do rehabilitacji i funkcjonowania w nowej rzeczywistości.
  http://www.balian.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008