Linki
link. Malowannie
czyszczenie fotowoltaiki. czyszczenie solarów
link. link
druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach

Przedszkola i żłobki
 • Przedszkole Gliwice
  Przedszkole z Gliwic Stokrotka, jest to wyjątkowe miejsce, gdzie każde dziecko przeżyje magiczną przygodę. Oprócz zajęć obowiązkowych, które prowadzone są według programu MEN, organizujemy sporo dodatkowych wycieczek, spotkań i wyjść. W naszym przedszkolu można uczestniczyć w licznych imprezach i konkursach, można także zapisać się na ciekawe kursy pozalekcyjne, jakie w dużym stopniu kształtują w maluchach pasje i zainteresowania. Zapewniamy również opiekę specjalistów, takich jak psycholog czy logopeda, duże znaczenie przykładamy także do regularnych kontaktów z opiekunami dzieci. Gorąco zachęcamy do wejścia na nasz portal, gdzie umieszczone są wszystkie informacje odnośnie naszej działalności.
  http://stokrotka.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole Szczecin Prawobrzeże
  Kraina Uśmiechu to przedszkole niepubliczne mieszczące się na Prawobrzeżu Szczecina. Kadrę pedagogiczną tworzy grono kreatywnych nauczycieli, dbających o przyjazną dla dzieci atmosferę. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zindywidualizowany tok nauczana daje szanse rozwijania pasj i umiejętności dziecka. Podopieczni uczą się zarówno pracy w grupie jak i samodzielnego podejmowania decyzji.
  http://www.krainausmiechu.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Prywatne przedszkole Warszawa Sadyba
  Każdy rodzic 3-5 letniego przedszkolaka, który po drodze do domu lub pracy mija w pobliżu lub przejeżdża przez warszawską Sadybę powinien przyjrzeć się bliżej ofercie "Chatki Małolatka" - prywatnego przedszkola Warszawa Sadyba. Oferuje ono wymarzone warunki dla dzieci i rodziców: szeroki wybór różnego rodzaju zajęć dostępnych w ramach podstawowego czasnego lub opcjonalnych dostępnych za dodatkową opłatą, wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników składający się z sympatycznych Cioć i Wujków, a przede wszystkim domową atmosferę. Zapisz swoją małą pociechę do grona przedzkolaków w "Chatce Małolatka" - prywatnego przedszkola Warszawa Sadyba.
  http://chatkamalolatka.pl/kontakt/mokotow-ul-orezna-45
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Polskie ubranka dla niemowląt
  ABCMaluszka to polski sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystko to, co najpotrzebniejsze na początkowym etapie rozwoju Twojego malucha. Nasza oferta została zbudowana specjalnie z myślą o niemowlakach i mamach, które zasługują na opiekę najwyższej jakości. Zbudowana przez nas strefa posiada szeroki asortyment produktów przeznaczonych do pielęgnacji- płyny do kąpieli, kremy na odparzenia oraz oliwki nawilżające, polskie ubranka dla niemowląt wykonane z czystej bawełny, akcesoria do przewijania i karmienia- laktatory elektryczne i ręczne, nakładki i poduszki do karmienia, kończąc na umeblowaniu pokoju dziecięcego i zabawkach rozwijających, bujaczkach i innych elementach stymulujących.
  http://abcmaluszka.com
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008