Linki
https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/. Ile lat oznaczają cztery lata, a ile siedem lat?
https://doszwecji.pl/miasto-linkoping/. Szwedzkie miasto Linköping}
https://aktinet.pl/ile-lat-oznaczaja-cztery-lata-a-ile-siedem-lat/. Ile lat oznaczają cztery lata, a ile siedem lat?
Busy dania polska. Busy dania polska (196)

Przedszkola i żłobki
 • Akademia Malucha Mała Panda w Brwinowie
  W Akademii malucha "Mała Panda" dzieci poprzez zabawę i miłe spędzanie czasu rozwijają swoje umiejętności twórcze i uczą się języka angielskiego. "Mała Panda" została zorganizowana jak żłobek i przedszkole. Akademia malucha oferuje opiekę nad dziećmi od 5 miesiąca życia do 5 lat.
  http://www.malapanda.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole podkowa leśna
  Przedszkole niepubliczne Kasperek powstało w 2010. Gwarantujemy domową atmosferę, akceptację i bezpieczeństwo. Dzięki naszej fachowej kadrze dzieci są pod pełną opieką. Przedszkole Kasperek w miejscowości Milanówek oferuje profesjonalną opiekę i edukację dzieci w wieku 2,5 do 6 lat. Przedszkole położone jest w okolicy miejscowości: grodzisk, brwinów i podkowa leśna. Kadrę tworzy zespół wykwalifikowanych nauczycieli dbających o przyjazną atmosferę.
  http://www.przedszkolekasperek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Miejskie Przedszkole nr 12 w Katowicach
  Miejskie Przedszkole nr 12 w Katowicach ul. Ligocka 3 - Informacje dla rodziców - aktualności, wydarzenia, galerie, rekrutacja, plan dnia, zajęcia dla grup dzieci, jadłospis, wiersze i piosenki, Kubusie, Kangurki, Króliczki, Tygryski, Sówki - dzielnica Brynów.
  http://www.mp12katowice.masternet.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkole niepubliczne Dębica - Weldon KIDS
  Niepubliczne przedszkole Weldon KIDS w Dębicy przy ul. Ratuszowej 9 oferuje opiekę przedszkolną nad dziećmi 2,5-5 letnimi. Bogaty program edukacyjny, codzienne język angielski, wykwalifikowana i zaangażowana kadra nauczycielska, nowy i nowoczesny budynek to najważniejsze atuty Weldon KIDS.
  http://www.weldonkids.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Przedszkola Wrocław
  Wesołe Żabki to miejsce, w którym każde dziecko znajdzie ciekawe zajęcia edukacyjne w formie zabaw, poczucie bezpieczeństwa, bezwarunkową akceptację, niewyczerpaną cierpliwość i miłą atmosferę, sprzyjającą rozwojowi i edukacji. Dbamy o to aby edukacja i opieka była tu zgodna z najwyższymi standardami. Preferujemy u nas twórcze i aktywne metody pracy z dziećmi, zajęcia dodatkowe komponujemy tak, aby były dostosowane do wieku, potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci.
  http://www.wesole-zabki.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008