Nasi partnerzy
Linki
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

blogi dla firm
 • Program dla przedszkola.
  Od jakiegoś czasu prowadzę blog o tematyce przedszkolnej. Bardzo interesuje mnie bezpieczeństwo przedszkolaków jak również innowacyjne pomysły na to żeby zapewnić przedszkolakom jak najkorzystniejsze warunki do wykształcenia. Świat pędzi z rozwojem bardzo do przodu, przedszkola nie mogą pozostać z tyłu dlatego warto przeglądać mojego bloga dla przedszkola. Dowiesz się między innymi o programie dla przedszkoli który ułatwia naliczanie należności w przedszkolu. Poznasz również interesującą wciągająca platformę na której będziesz mógł prowadzić witrynę www przedszkola. Też sam wzrost dziecka w bezpiecznych warunkach nie jest mi odległy. Zapraszam do odczytywania mojego bloga.
  http://swiatprzedszkolaka.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Naliczanie opłat w przedszkolu
  JaJunior.pl to świeny program dla przedszkoli który przedewszystkim ułatwia pracę w przedszkolu. Naliczanie opłat w przedszkolu jest przeprowadzane przy użyciu dobrego programu dzięki któremu obliczenia są szybkie i proste. JaJunior zapewnia bezpieczeństwo przedszkolakom poprzez kamery zamontowane w przedszkolu. Rodzice w każdej chwili mogą sprawdzić co dzieje się z ich dzieckiem. CMS w przedszkolu to bardzo nowoczesne pozytywne rozwiązanie. JaJunior.pl prowadzi dobry ranking przedszkoli na podstawie którego można wybrać najlepsze przedszkole.
  http://przedszkolakcom.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nowinki i porady dla tłumaczy
  Zapraszamy wszystkich filologów oraz pragnących nauczyć się języka obcego na blog Twoje Tłumaczenia. Znajdziecie tutaj przydatne porady z zakresu kształcenia zdolności filologicznych i ich polepszania. Opisujemy tutaj wybrane techniki doskonalenia języków obcych, ponadto znajdziecie tu nowiki ze zróżnicowanych języków. Marzysz aby zostać profesjonalnym translatorem? Podpowiemy, co należy zrobić, aby pozbyć się obcego akcentu i stać się najlepszym w w przekładach! Ciekawostki, o których nigdzie indziej nie wiedziałeś, a chcesz je poznać - tylko na Twoje Tłumaczenia.
  http://szwargotnie.weebly.com/
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008