Nasi partnerzy
Linki
czyszczenie solarów/fotowoltaiki. czyszczenie solarów/fotowoltaiki (669)
druk na tkaninie. druk na tkaninie (960)
Pisanie prac rachunkowość. Pisanie prac rachunkowość (999)
Pisanie prac ekonomia. Pisanie prac ekonomia (625)

Eventy
 • Agencja eventowa Warszawa
  Agencja reklamowa Totino specjalizuje się polecaniem hostess do imprez takich jak targi, imprezy zamknięte, bale, imprezy plenerowe, koncerty, pokazy mody oraz fryzur, kongresy, spotkania integracyjne. Dodatkowo nasze hostessy są odpowiedzialne za obsługę pokazów tanecznych, zajmują się również pokazami barmańskimi i statystowaniem w filmach oraz reklamach. Oferujemy także ekskluzywne sprzątanie w bieliźnie przez niezastąpione oraz miłe hostessy. Nasza kompetencja w połączeniu z licznymi doświadczeniami owocują zadowoleniem naszych klientów.
  http://totino.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy to wszystko na miejscu!
  W Grupie CARGO prowadzone są eventy motoryzacyjne. Wszystkie kursy prowadzone są przez fachową i doświadczoną kadrę instruktorską. Nasz odtj oraz Akademia Jazdy CARGO umożliwia podniesienie kwalifikacji i doskonalenie zdobytych umiejętności każdemu kierowcy. Zapraszamy nie tylko kierowców zawodowych, ale także wszystkich, a zwłaszcza osoby bez doświadczenia, które prawo jazdy mają od niedawna. Mamy szkolenia dla osób prowadzących pojazdy uprzywilejowane. W ogromnej ofercie CARGO znajdziecie: ecodriving oraz szkolenia dla instruktorów nauki i techniki jazdy. Pojęcie jazdy ekonomicznej (z ang. ecodriving) przywędrowało z krajów Europy Zachodniej i Skandynawii.
  http://akademiajazdycargo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • ZWARIOWANE ROWERY to niesamowita atrakcja na eventy oraz festyny
  ZWARIOWANE ROWERY to odjechana atrakcja na eventy i imprezy integracyjne. Nasze eventy rowerowe i energorower sprawią Twoim gościom całe mnóstwo zabawy i solidną dawkę pozytywnej i zwariowanej energii. Na terenie eventu rowerowego przygotujemy wypasione stanowisko, które wyposażone będzie m.in. bicykl. Rower przeciwskrętny (zwany również pijanym rowerem), rower o dwóch kierownicach, mini bike, torqway, symulator jazdy na rowerze i energorowery - to dopiero wstęp. Najfajniejsze jest to, że opanowanie jazdy tymi pojazdami nie jest proste. Rower przeciwskrętny skręca tam gdzie chce. Pijany rower oraz rower o dwóch kierownicach to zwariowane i dziwne rowery. Zastanawiałeś się jak długo będziesz próbował opanować jazdę monocyklem?
  http://zwariowanerowery.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008