Nasi partnerzy
Linki
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (241)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (407)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (269)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (558)

Artykuły przemysłowe
 • Bramy stalowe
  STAL IMPEX funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Firma STAL IMPEX jest wytwórcą rur i profili stalowych. Mamy trzy linie technologiczne do rur a także profili, urządzenie do wytwarzania profili otwartych i agregat cięcia wzdłużnego. Wyroby wykorzystywane są m.in. w meblach biurowych, przemyśle motoryzacyjnym (amortyzatory, siedzenia, tłumiki itp.) a także urządzeniach rehabilitacyjnych, ogrodzeniach.
  http://www.stalimpex.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kruszywo drogowe haldex.com.pl
  Haldex S.A to spółka węglowa z 55 letnią tradycją. Dostarczamy materiały dla przemysłu drogowego, ceramicznego, cementowego czy budownictwa. Wśród w większości sytuacji wybieranych towarów jest polski węgiel, ekogroszek, a ponadto kruszywa. Ponadto, mając na względzie, jakie obciążenie dla środowiska generuje przemysł wydobywczy, spółka Haldex od początku prowadzi funkcjonowania proekologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów na mojej stronie: http://haldex.com.pl/.
  http://haldex.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Continental Trade
  Continental Trade jest firmą z długoletnim doświadczeniem na rynku. Firma wyspecjalizowała się w branży szkła technicznego, a także rozmaitych uszczelnień, wyrobach z miki i armaturze dla przemysłu. Continental Trade wypracował sobie markę profesjonalnej firmy, której produktom można zaufać. Na uwagę zasługuje duży wybór wyrobów szklanych o specjalistycznych zastosowaniach, wśród których można znaleźć szkło sodowo-wapniowe, ceramiczne, borowokrzemowe, szkło wzierne, kapilary, rury, płyty.
  http://www.continentaltrade.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • System parkingowy
  Nasza firma zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem oraz obsługą serwisową systemów parkingowych FAAC. Firmę tworzy zespół młodych i ambitnych ludzi, stale podnoszących swoje kwalifikacje i poszukujących nowatorskich rozwiązań w dziedzinach takich jak systemy parkingowe czy kontrola dostępu Jesteśmy autoryzowanym partnerem HUB Parking Technology. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć grupę fachowców, którzy są w stanie sprostać najbardziej wymagającym Klientom.
  http://www.systemparkingowy.com
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008