Nasi partnerzy
Linki
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl

Doradztwo
 • Agencja rekrutacyjna, doradztwo personalne - Intendi
  Firma Intendi oferuje kompleksowe usługi dla biznesu, a oprócz tego dla nabywców indywidualnych z zakresu Human Resources Management. Szeroki wachlarz szkoleń i wieloletnie doświadczenie pozwala nam dopasować propozycję do realnych potrzeb kontrahenta. W jej zakresie jest szeroko pojęty consulting HR: assessment, development center, wsparcie personalne, a także coaching menedżerski. Jako agencja rekrutacyjna zajmujemy się zypełnym procesem rekrutacyjnym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze gruntowną ofertą na szkolenia i consulting na stronie internetowej WWW.intendi.com.pl.
  http://www.intendi.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Jak sprawdzić firmę z Chin
  Chiński Raport zajmuje się weryfikacją chińskich firm. Sprawdzamy przedstawione nam dokumenty rejestracyjne, weryfikujemy legalność zaświadczeń i certyfikatów. Zanim podejmie się import z Chin, warto wiedzieć, czy współpracująca z nami firma jest wiarygodna. Nasze oddziały w Chinach sporządzają raport handlowy - nt. chińskiej fabryki. Zajmuje to tylko 72 godz.zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 532619322 lub kontakt@chinskiraport.p
  http://www.chinskiraport.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Grudniewicz-Gzela
  Prezentowana kancelaria adwokacka funkcjonuje głównie na terenie Krakowa. Zajmujemy się głównie obsługą prawną spółek, poradami prawnymi oraz rozwodami. Nasza kancelaria budowana jest już poprzez 10 lat nieustannej pracy. Możemy się pochwalić solidną pomocą firmom gospodarczym a także petentom indywidualnym. Zapewniamy z naszej strony kompletne zaangażowanie w kwestie naszych klientów. Warto zajrzeć na naszą stronę www gdzie umieszczamy wszystkie informacje o pracy naszej kancelarii. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i konsultacji. Z przyjemnością umówimy się z Państwem w dogodnym miejscu i dogodnym czasie.
  http://www.grudniewicz-gzela.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Adwokat Szczecin
  Kancelaria Skwira dostarcza kompleksowe posługi z zakresu pomocy prawnych dla podmiotów prywatnych przedsiębiorstw. Zespół pracowników składający się na kancelarię to doskonale wykształceni adwokaci z dużym doświadczeniem i wielkimi osiągnięciami.Skwira zajmuje się klientami w zakresie praw morskich,prawa karnego,cywilnego, a także od niedawnego czasu też sklepów ecommerce. Oprócz opieki oferta posiada również inne usługi takie jak m.inn. przygotowywanie różnego rodzaju pism dla sądów, a także i całkowita reprezentacja klientów przed organem sądowym.Lokalizacja firmy mieści się w ścisłym centrum Szczecina leczswoją ochroną obejmuje klientów z całego kraju.
  http://skwira.eu
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008