Nasi partnerzy
Linki
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!

Doradztwo
 • Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość
  Za pośrednictwem niniejszego serwisu internetowego mogą Państwo uzyskać kompleksowe i rzetelne doradztwo środowiskowe. Podmioty gospodarcze, które w wyniku swojej zarobkowej działalności ingerują w środowisko naturalne, ponoszą określone zobowiązania prawne i finansowe. Opłaty te naliczane są w związku z wprowadzaniem do powietrza pyłów i gazów, ze względu na pobór wód, odprowadzanie ścieków czy m.in. składowanie odpadów. Oprócz wymienianych opłat środowiskowych, uiszczaniu podlegają również opłaty produktowe i depozytowe – wchodzą w skład proponowanej oferty. Ponadto doradztwo dotyczy niezbędnej sprawozdawczości środowiskowej. Doradcy oferują profesjonalne wsparcie merytoryczne i praktyczne.
  http://rozliczeniasrodowiskowe.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Usługi matrymonialne Wrocław
  Strona przekazuje informacje na temat oferty profesjonalnego biura matrymonialnego "EGO". Poszukując nowości w swoim życiu, którą będzie z pewnością odszukanie męża lub żony najsłuszniej na całe życie, należałoby zdecydować się na owocne usługi matrymonialne i odpowiednie biuro matrymonialne. Ułatwi to sprawę, zaoszczędzi czas i oszczędzi nerwów w przypadku płonnego poszukiwania kogoś bliskiego. Wystarczy zrealizować podane warunki, czyli być stanu wolnego, posiadać skończone osiemnaście lat, zaaprobować prezentowany na stronie regulamin usług i uiścić zapłatę ustaloną podczas pierwszej wizyty.
  http://www.biuroego.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Regulamin wynagradzania
  Przedsiębiorstwo Mericon w ramach swojej pracy prowadzi zasadniczo obsługę kadrowo-płacową. Oprócz tego jednak pracownicy świadczą usługi w zakresie szkoleń, rekrutacji, doradztwa personalnego. Umiejętności i wykształcenie własnej kadry pozwalają przedsiębiorstwu zapewnić profesjonalną obsługę działów kadrowych firm partnerskich. Regulamin pracy oraz regulamin wynagradzania nie sprawiają problemu, a nawet wpływają na optymalizację kosztów, jeżeli w tej kwestii pomaga sprawdzona firma outsourcingowa.
  http://www.mericon.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Outsourcing
  Firma P.B.A. jest instytucją rekrutacyjną, dlatego oferuje przede wszystkim usługi z obszaru doradztwa personalnego. W ramach szeroko pojętego doradztwa osoby zainteresowane mogą poprosić o wsparcie, jeżeli chodzi o outsourcing, payroll albo audyt personalny, organizację szkoleń. Każdy klient, na pewno, zostanie obsłużony na wysokim poziomie, ponieważ P.B.A. każdego ze swoich klientów traktuje jako kogoś indywidualnego oraz uwzględnia każde wymaganie zleceniodawcy. Przeprowadzone przez P.B.A. badania rynku pracy dają możliwość szybkiego dobrania kandydatury do wymaganego stanowiska.
  http://www.pba.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008