Nasi partnerzy
Linki
{Lazada. Lazada Thailand

Alarmy,Monitoring
 • Alarmy Szczecin
  Specjalizujemy się w kompleksowej usłudze obejmującej doradztwo, projektowanie, dostawę urządzeń, wykonawstwo i konserwację systemów alarmowych, telewizji dozorowej CCTV, systemów sieci strukturalnych i telefonicznych oraz kontroli dostępu. Zabezpieczenia wykonujemy we wszystkich rodzajach obiektów. Nasze doświadczenie w branży, jak również nieustanne podnoszenie kwalifikacji pozwoliło osiągnąć najwyższej jakości poziom świadczonych przez nas usług. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty wymagane przepisami do wykonywania prac montażowych i pomiarowo-kontrolnych.
  http://ctv24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Business intelligence
  E-Motive ? dostawca najnowszych rozwiązań teleinformatycznych (systemy monitoringu ? IP, wizyjnego, kamery Axis, urządzenia do przetwarzania i rozpoznawania obrazu). Firma dysponuje kadrą, niezbędną do profesjonalnej obsługi każdego segmentu działalności. Handlowcy, technicy, monterzy oraz inżynierowie dbają o wysoki standard realizowanych usług. Kooperują z najlepszymi producentami elementów teleinformatycznych.
  http://www.e-motive.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Torba papierowa
  Firma Eko Ue to europejski lider w branży produkcja torebek papierowych. Oferta obejmuje papierowe torby reklamowe i torby materiałowe o różnorakim przeznaczeniu. Chroń środowisko naturalne, zabierając ze sobą torby eco na zakupy czy na działkę. Zapewniamy torebki papierowe z nadrukiem wykonanym przy użyciu ekologicznej farby, które służą do pakowania okolicznościowych podarunków.
  http://www.torebki-eko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Monitoring GPS
  Profesjonalna lokalizacja pojazdów to dziś usługa niesłychanie potrzebna we wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwach trudniących się transportem. Niniejsza firma zapewnia monitoring pojazdów GPS, doskonały do lokalizacji pojazdu z pracy, z mieszkania czy z komórki z dostępem do sieci. Monitoring GPS zwiększa bezpieczeństwo pracownika oraz floty, jak również proponowana przez nas sonda paliwa pozwalana na kontrolę ilości pieniędzy na paliwo.
  http://www.transmobil.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kamery IP
  We współczesnych czasach bez wątpienia niełatwo jest sobie wyobrazić magazyn, budynek produkcyjny lub jakiekolwiek inne przedsiębiorstwo bez udogodnień, takich, jak dla przykładu telewizja przemysłowa oraz porządny monitoring IP. Nasza firma proponuje kamery inspekcyjne, wspaniałej klasy kamery CCTV, a także różnorodne kamery do monitoringu. Polecamy również szeroką panoramę akcesoriów, takich jak chociażby monitory, obiektywy i dużo więcej. Gorąco zapraszamy każdego do poznania naszej strony WWW, gdzie znajduje się więcej informacji w dziedzinie naszej oferty!
  http://www.fortec.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008