Nasi partnerzy
Linki
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl

Psycholog
 • Psycholog Łódź
  Jestem magistrem psychologii (specjalność kliniczna) oraz absolwentką pedagogiki wspierającej z profilaktyką niedostosowania społecznego na Uniwersytecie Łódzkim. Dodatkowe kwalifikacje zawodowe zdobyłam w trakcie szkolenia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Poznaniu (Studium Pomocy Psychologicznej i Interwencji Kryzysowej). Dążąc do ciągłego samorozwoju oraz dodatkowo podnoszenia kompetencji regularnie biorę udział w różnorodnych szkoleniach w zakresie pomocy psychologicznej i terapii dzieci, młodzieży, a dodatkowo osób dorosłych.
  http://lodz-psycholog.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Psychoterapia Warszawa Ursynów
  Gabinet psychodietetyczno-psychoterapeutyczny Moniki Ziemby, psychoterapeuty z doświadczeniem w pracy również z dorosłymi jak i dziećmi. Do gabinetu Moniki Ziemby zgłaszają się chorzy, którzy z wielu względów nie dają rady sprostać problemom, jakie pojawiły się w ich życiu. W gabinecie psychologicznym wsparcie znajdą pacjenci podatni na stany lękowe czy depresje. Osoby, podatne na rosnący i długotrwały stres, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym, odnajdą ukojenie w trakcie rozmowy z psychoterapeutą.
  http://dobry-psycholog.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Na co zwrócić uwagę kierując na badania kierowców
  Badania psychologiczne i badania psychotechniczne robi się w celu sprawdzenia posiadania wymaganych predyspozycji psychicznych. Badanie kierowców trwa koło godziny, a badanie operatorów krócej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wystawiane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna musi być wpisana do rejestru Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna prowadzi dokumentację badań oraz starannie ją archiwizuje. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców. W czasie badań używane są testy psychologiczne i testy psychotechniczne. Miejscem w którym uzyskuje się orzeczenie jest pracownia psychologiczna, Oświęcim jest miastem w którym można najszybciej wykonać takie badanie.
  http://psychobadanie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Na co zwrócić uwagę robiąc testy psychologiczne
  Badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne przeprowadza się dla weryfikacji posiadania wymaganych predyspozycji psychotechnicznych. Badanie kierowców trwa zazwyczaj około 60 minut, natomiast badanie operatorów połowę mniej. Badanie psychologiczne oraz badanie psychotechniczne wydawane jest na konkretny czas. Pracownia psychologiczna jest wpisana do wykazu Marszałka Województwa. Pracownia psychotechniczna musi prowadzić dokumentację badań oraz starannie ją zabezpiecza. Do badań na stanowisko związane z prowadzeniem samochodów służą psychotesty kierowców.
  http://psychobadanie.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008