Nasi partnerzy
Linki
https://aktinet.pl/czy-mozna-sadzic-cebulki-paproci-lisiej/. Czy można sadzić cebulki paproci lisiej?
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (760)
https://herbcio.pl/6-ziol-dla-sportowcow-przed-w-trakcie-i-po-treningu/. Zioła dla sportowców
https://www.slonecznaakademia.pl. https://www.slonecznaakademia.pl (925)

Sporty wodne


 • Szkolenie motorowodne,kursy motorowodne FHU Wodniak
  Firma Wodniak Mariusz Krajczewski zaprasza na szkolenie motorowodne na patent sternika motorowodnego i starszego sternika motorowodnego.Kursy motorowodne organizujemy w sezonie letnim na przystani Bydgosgiego Klubu Motorowodnego MORS.Na stronie oferta na wodny sprzęt ratunkowy,kontakt do firmy i galeria.zapraszamy
  http://www.wodniak.bydgoszcz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nurkowanie podręcznik
  Podręcznik nurkowania, kompendium wiedzy nurkowej, sprzęt do nurkowania, nauka nurkowania i pływania, teoria, porady, ciekawostki nurkowanie rekreacyjne i techniczne, miejsca nurkowe: Polska, Egipt, Chorwacja, fauna i flora, szkolenia podstawowe, kursy zaawansowane i specjalistyczne. Dużo zdjęć i opracowanych materiałów.
  http://www.nurkomania.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Czarter jachtów
  Czarter jachtów żaglowych na Mazurach - port macierzysty Ruciane Nida. W ofercie bogato wyposażone jachty typu Phobos 29, Solina 27, Antila 26, Antila 24, Laguna 730, Tango 780 Sport, Phobos 24, Tes 678 BT, Viva 700, Sasanka 660. Dla osób nie posiadających uprawnień oferta czarteru jachtu ze sternikiem. Szkolenia, obozy i rejsy żeglarskie.
  http://www.hak.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Sailing - Czarter nowych Antili na Solinie.
  Malownicze widoki i nieskazitelna przyroda są na wyciągnięcie ręki - wystarczy wybrać się w pamiętny rejs, który z pewnością dostarczy wielu wrażeń. Posiadamy kilkanaście żaglówek, które są kompleksowo wyposażone. Istnieje możliwość rejsu w towarzystwie doświadczonego sternika, który pomoże niewprawionym żeglarzom. Chcemy zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego świadczymy usługi na wysokim poziomie. Cała oferta dostępna jest na naszej stronie.
  http://jachty-solina.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008