Nasi partnerzy
Linki
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb (826)
drukowanie flag. drukowanie flag (698)
druk cyfrowy na tkaninach. druk cyfrowy na tkaninach (490)
Pisanie prac rachunkowość. Pisanie prac rachunkowość (927)

Spływy kajakowe
 • Spływy kajakowe - Pomorze
  Każdy spływ kajakowy da Państwu możliwość oderwania się od codziennych zajęć, a przy tym umożliwi zobaczenie wielu niezwykle urokliwych miejsc. Sezon rozpoczynamy tradycyjnie w długi majowy weekend. Zapraszamy serdecznie na weekendowe i całotygodniowe spływy kajakowe. Każdy z Państwa znajdzie ofertę dostosowaną do swoich chęci i możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.szuwary.pl . W ofercie mamy imprezy o zróżnicowanej skali trudności. Organizujemy wycieczki najpiękniejszymi szlakami wodnymi Wielkopolski i Pomorza.
  http://szuwary.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wypożyczalnia kajaków
  Wspaniałe rzeki, wspaniałe zabytki, cudowna przyroda wokół. Oto główne zalety pływania z nami na naszym sprzęcie. A sprzęt jest markowy i niezawodny - kajaki Perception Vista są wyjątkowo wytrzymałe. Wypożyczany sprzęt jest zawsze suchy i czysty. Posiadamy także własny transport. Pływamy rzekami Północnej Polski. Zapraszamy serdecznie.
  http://kajaki-sztum.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Turystyka Człuchów
  Organizujemy jedno i wielodniowe spływy tratwami oraz wycieczki wozami cygańskimi (caravan konny) ciągniętymi przez konie. Na tratwie mogą Państwo wypoczywać aktywnie. Biesiadować, wędkować, grillować w gronie znajomych, rodziny itp. Caravany zaprzęgnięte w spokojne konie poruszają się leśnymi i polnymi szlakami po interesujących okolicach. Więcej informacji na stronie internetowej www.turystykaczluchow.eu i pod numerem telefonu 500227332 Zapraszamy na Pomorze, w okolice Człuchowa i Chojnic.
  http://www.turystykaczluchow.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Spływy kajakowe Mazury
  Wiosna zawitała na dobre. Nareszcie możemy cieszyć się ciepłem i korzystać z uroków przyrody. Mazury to idealne miejsce na spływy kajakowe dla grup, rodzin z dziećmi. Piękno otaczającej przyrody, wiele ciekawych miejsc, które można oglądać z jeziora lub z lądu. Wybierz się już dziś i wynajmij kajaki. Przeżyjecie niezapomnianą przygodę.
  http://nocleginamazurachblog.wordpress.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kajakiem po Świdrze
  Serdecznie zapraszamy na letnią przygodę z kajakiem oraz piękną przyrodą. Zapewniamy aktywny relaks wśród zieleni, ciszy i pięknych krajobrazów rzeki Świder. Nazwa rzeki pochodzi od prawosłowiańskiego wyrazu,,świd,, co oznacza,, woda, błyszczeć, lśnić,,. Bieg rzeki jest kręty a piaszczyste dno i ciekawe otoczenie sprawiają że jest to bardzo dobre miejsce na spływy kajakowe.
  http://kajakiswider.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008