Nasi partnerzy
Linki
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Korepetycje z polskiego - inter-esse.pl. Najlepsze Korepetycje z polskiego - inter-esse.pl w Katowicach.

Spływy kajakowe
 • Spływy kajakowe - Pomorze
  Każdy spływ kajakowy da Państwu możliwość oderwania się od codziennych zajęć, a przy tym umożliwi zobaczenie wielu niezwykle urokliwych miejsc. Sezon rozpoczynamy tradycyjnie w długi majowy weekend. Zapraszamy serdecznie na weekendowe i całotygodniowe spływy kajakowe. Każdy z Państwa znajdzie ofertę dostosowaną do swoich chęci i możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.szuwary.pl . W ofercie mamy imprezy o zróżnicowanej skali trudności. Organizujemy wycieczki najpiękniejszymi szlakami wodnymi Wielkopolski i Pomorza.
  http://szuwary.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wypożyczalnia kajaków
  Wspaniałe rzeki, wspaniałe zabytki, cudowna przyroda wokół. Oto główne zalety pływania z nami na naszym sprzęcie. A sprzęt jest markowy i niezawodny - kajaki Perception Vista są wyjątkowo wytrzymałe. Wypożyczany sprzęt jest zawsze suchy i czysty. Posiadamy także własny transport. Pływamy rzekami Północnej Polski. Zapraszamy serdecznie.
  http://kajaki-sztum.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Turystyka Człuchów
  Organizujemy jedno i wielodniowe spływy tratwami oraz wycieczki wozami cygańskimi (caravan konny) ciągniętymi przez konie. Na tratwie mogą Państwo wypoczywać aktywnie. Biesiadować, wędkować, grillować w gronie znajomych, rodziny itp. Caravany zaprzęgnięte w spokojne konie poruszają się leśnymi i polnymi szlakami po interesujących okolicach. Więcej informacji na stronie internetowej www.turystykaczluchow.eu i pod numerem telefonu 500227332 Zapraszamy na Pomorze, w okolice Człuchowa i Chojnic.
  http://www.turystykaczluchow.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Spływy kajakowe Mazury
  Wiosna zawitała na dobre. Nareszcie możemy cieszyć się ciepłem i korzystać z uroków przyrody. Mazury to idealne miejsce na spływy kajakowe dla grup, rodzin z dziećmi. Piękno otaczającej przyrody, wiele ciekawych miejsc, które można oglądać z jeziora lub z lądu. Wybierz się już dziś i wynajmij kajaki. Przeżyjecie niezapomnianą przygodę.
  http://nocleginamazurachblog.wordpress.com
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008