Nasi partnerzy
Linki
Zioła łatwe w uprawie. Jakie zioła do ogórka?
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź (825)
https://aktinet.pl/czy-roslina-zz-jest-toksyczna/. Czy roślina ZZ jest toksyczna?
https://aktinet.pl/co-to-znaczy-gdy-czlowiek-jest-odwrocony/. Co to znaczy, gdy człowiek jest odwrócony?

Spływy kajakowe
 • Spływy kajakowe - Pomorze
  Każdy spływ kajakowy da Państwu możliwość oderwania się od codziennych zajęć, a przy tym umożliwi zobaczenie wielu niezwykle urokliwych miejsc. Sezon rozpoczynamy tradycyjnie w długi majowy weekend. Zapraszamy serdecznie na weekendowe i całotygodniowe spływy kajakowe. Każdy z Państwa znajdzie ofertę dostosowaną do swoich chęci i możliwości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.szuwary.pl . W ofercie mamy imprezy o zróżnicowanej skali trudności. Organizujemy wycieczki najpiękniejszymi szlakami wodnymi Wielkopolski i Pomorza.
  http://szuwary.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wypożyczalnia kajaków
  Wspaniałe rzeki, wspaniałe zabytki, cudowna przyroda wokół. Oto główne zalety pływania z nami na naszym sprzęcie. A sprzęt jest markowy i niezawodny - kajaki Perception Vista są wyjątkowo wytrzymałe. Wypożyczany sprzęt jest zawsze suchy i czysty. Posiadamy także własny transport. Pływamy rzekami Północnej Polski. Zapraszamy serdecznie.
  http://kajaki-sztum.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Turystyka Człuchów
  Organizujemy jedno i wielodniowe spływy tratwami oraz wycieczki wozami cygańskimi (caravan konny) ciągniętymi przez konie. Na tratwie mogą Państwo wypoczywać aktywnie. Biesiadować, wędkować, grillować w gronie znajomych, rodziny itp. Caravany zaprzęgnięte w spokojne konie poruszają się leśnymi i polnymi szlakami po interesujących okolicach. Więcej informacji na stronie internetowej www.turystykaczluchow.eu i pod numerem telefonu 500227332 Zapraszamy na Pomorze, w okolice Człuchowa i Chojnic.
  http://www.turystykaczluchow.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Spływy kajakowe Mazury
  Wiosna zawitała na dobre. Nareszcie możemy cieszyć się ciepłem i korzystać z uroków przyrody. Mazury to idealne miejsce na spływy kajakowe dla grup, rodzin z dziećmi. Piękno otaczającej przyrody, wiele ciekawych miejsc, które można oglądać z jeziora lub z lądu. Wybierz się już dziś i wynajmij kajaki. Przeżyjecie niezapomnianą przygodę.
  http://nocleginamazurachblog.wordpress.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kajakiem po Świdrze
  Serdecznie zapraszamy na letnią przygodę z kajakiem oraz piękną przyrodą. Zapewniamy aktywny relaks wśród zieleni, ciszy i pięknych krajobrazów rzeki Świder. Nazwa rzeki pochodzi od prawosłowiańskiego wyrazu,,świd,, co oznacza,, woda, błyszczeć, lśnić,,. Bieg rzeki jest kręty a piaszczyste dno i ciekawe otoczenie sprawiają że jest to bardzo dobre miejsce na spływy kajakowe.
  http://kajakiswider.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008