Nasi partnerzy
Linki
Haft komputerowy. Hafciki, Haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Nurkowanie
 • Kursy nurkowania Warszawa
  Nurkowanie w Warszawie: kurs nurkowania dla początkujących i zaawansowanych w systemie PADI, wyprawy nurkowe w najdalsze zakątki świata oraz sprzęt do nurkowania renomowanych firm: Apeks, Aquion, Suunto, Bare, Halcyon, DTD, OMS, Dive Rite, Oceanic, Pinnacle Aquatics i wiele innych.
  http://www.underwater.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • nauka nurkowania
  Nauka nurkowania w naszym klubie, to sama przyjemność. Prowadzimy kursy nurkowania od podstawowych po zaawansowane. Zajmujemy sie szkoleniem nurków od wielu lat i mamy duże doświadczenie w tym temacie. Prowdzimy równiez sprzedaż sprzętu nurkowego i orhganizacje różnych wypraw nurkowych.
  http://www.buddy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nurkowanie Warszawa
  Jednym z wartych polecenia klubów zajmujących się nurkowaniem jest Centrum Nurkowe BestDivers w Warszawie. Prowadzi kursy nurkowania i organizuje wyprawy nurkowe w Polsce i za granicą od ponad 10 lat. Dba przy tym o dobrą zabawę i profesjonalny poziom szkoleń. Taki kurs nurkowania jest dopiero początkiem wspaniałej przygody. Jest też preludium do zwiedzania świata podwodnego w dobrym towarzystwie podczas wypraw nurkowych. BestDivers prowadzą szkolenia na wszelkie dostępne poziomy edukacji nurkowej począwszy od podstawowych programów nurkowych dla dzieci, poprzez wszystkie poziomy stopni rekreacyjnych a na kursach instruktorskich kończąc. Szkolą nie tylko nurków rekreacyjnych ale i instruktorów Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
  http://www.bestdivers.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Nurkowanie Egipt
  Dzięki ogromnej popularyzacji nurkowanie Egipt, stale powiększa się liczba szkół zajmujących się przygotowywaniem adeptów, którzy poprzez kurs nurkowania mogą nabyć niezbędną wiedzę i kwalifikacje. Jesteśmy największą w Polsce organizacją, organizującą profesjonalne kursy nurkowania w Polsce i w Egipcie.
  http://gpcn.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła nurkowania
  Dla wielu amatorów sportów wodnych pływanie nie jest wystarczającą dyscypliną, która zaspakaja ich oczekiwania. Każdy kto chciałby nurkować może dzięki specjalnym kursom zdobyć potrzebną wiedzę a także umiejętności płetwonurka. Centrum nurkowania, które poleca swoje usługi w większości dużych obiektów sportowych organizuje takiego typu zajęcia.
  http://www.soniadiver.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>

Oprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008