Nasi partnerzy
Linki
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (703)
https://herbcio.pl/10-ziol-na-porost-wlosow-i-zapobieganie-ich-wypadaniu/. 10 ziół na porost włosów i zapobieganie ich wypadaniu
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (334)
https://herbcio.pl/dziurawiec-korzysci-i-zagrozenia/. Dziurawiec

!Szachy
 • Szachy
  Szachy w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Powstają nowe kluby, wydawane są periodyki, książki, pisane są strony. Coraz większa rzesza szachistów, amatorów pragnie zwiększyć swoje kwalifikacje oraz odnosić coraz większe sukcesy. Strona ChessNet powstała w celu promowania szachów wśród dzieci i młodzieży. Zawarte na niej artykuły szkoleniowe pozwalają na realizację głównego celu jaki postawili sobie autorzy strony: popularyzacja Królewskiej Gry w Polsce, a w szczególności w regionie Słupskim.
  http://www.szachy.slupsk.pl/nauka-gry-w-szachy.htm
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Atler - Szkoła Szachowa Młodych Umysłów
  Strona Firmy ATLER, założyciela Szkoły Szachowej Młodych Umysłów. Projekt ten ma na celu urozmaicenie czasu dzieciom po zajęciach lekcyjnych. W Szkole Szachowej dzieci obok nauki szachów, wykonują ćwiczenia poprawiające pamięć i koncentrację. Firma Atler kieruje swoją ofertę do szachistów zaczynających dopiero naukę, zawodników traktujących szachy wyczynowo oraz do szkół. W szkołach powstają sekcje szachowe i odbywają się profesjonalne szkolenia. Firma jest również organizatorem turniejów szachowych.
  http://www.atler.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spamOprogramowanie UrbiCMS - kontakt -  2008